Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a párom a...

Mit tegyek ha a párom a végletekig nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy gyenge jellem,sot mindig is celtudatos voltam es nehezen befolyasolhato. Egy eve vagyunk egyutt es borzaszto hogy egyszeruen nem ezt az embert ismertem meg.Semmi figyelmet nem kapok ,mindenert en vagyok a hibas,azt varja el tolem hogy egesz aldott nap egy helyben uljek es varjam a hivasat ,mig o vigan eli az eletet.Ha valami piros elhiteti velem hogy fekete.Nem lehet vele emberi dolgokrol beszelni mert annyira felszines esha valamit ugy akarok kihozni meg a legnagyobb finomkodassal is hogy hibázott én vagyok érte buntetve. Érdekes,számtalanszor felmerült a szakitas de sose lepi meg. Nem ertem miert tart magamellett ha nem tud szeretni normálisan. Teljesen tönkretesz. Azt hiszi hogyha egy hétig felém se szarik utána mond két kedves szot elolvadok es ez igyis volt de mar nem. Fogalmam sincs mit tegyek,szeretem de nem vegezhetem ket ember munkajat a kapcsolatban es nem tehetem kockara az egeszsegemet es onbecsulesemet. Vegsokig remenykedek benne ,még akkoris ha felismertem hogy nagy a baj ..magamat sem értem

2018. márc. 17. 05:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj

Hidd el ha véget vetsz ennek az egésznek sokkal szabadabb leszel

Találsz majd egy olyan férfit aki viszont szeret

2018. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Már nem hat meg annyira a manipulálása kiszűröm,mert tudom a forgatókönyvet..az megoldás ha ugy probalom meg feldoégozni az egeszet hogy vele vagyok? Csak nem hatnának már meg a tettei hanem ha rossz történik igyekeznék hogy hidegen hagyjon
2018. márc. 17. 06:09
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugysem fogod elhagyni, szamtalan ehhez hasonlo sztorit ismerunk. :)
2018. márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

"Felmerült a szakítás, de sose lépi meg", ezt írtad.

Te miért nem léped meg??? Ennyire szeretsz mártírkodni, lábtörlő lenni, lealázni magadat? Ha egy éve együtt vagytok, a helyzet csak rosszabb lesz, akkor mire vársz?

Ja, hogy szereted? NEM őt szereted, hanem az idealizált lovagot, akit felépítettél magadban és bár tudod a hibáit, mégis mentegeted magad előtt is!

És még azt írod magadról, hogy te nehezen befolyásolható vagy???

2018. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Idealizálod. Ismertem egy srácot, aki 18 évesen egy imádnivaló ember volt. Most, 10 évvel később ugyanilyen nárcisztikus ember amit te is írsz.

Én is sokáig kerestem benne azt a valakit akit régen megismertem és bizony nehéz volt beismerni, h már nem az az ember.

Nem lehet csak úgy otthagyni valakit. Vagyis de, lehet. Utólag már én is olyan okos vagyok sokmindenben, és én sem értem, miért nem léptem meg dolgokat anno - amik most olyan egyszerűnek tűnnek, akkor lehetetlenek voltak.

Te is tudod mi a megoldás, csak meg kell érnie benned a döntésnek, el kell érned arra a szintre, hogy te tudd azt mondani, hogy: na jólvan öcsém, szórakozz valaki mással, én mentem.

Amíg nem tartasz ott, addig tök mindegy ki mit ír, tök mindegy te mennyire látod át a szitut.

Én is szeretek valakit, semmi értelme, elment 10 év az életemből, és mégis... Ezt csak az tudja aki benne van, vagy benne volt.

35n

2018. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsonak igaza van,meg kell érnie annak a helyzetnek mikor már a pohár totál telelesz és hidegvérrel ott tudom hagyni,tudom hogy egyszer végelesz és felállok csak talán még nincs elég lelki erom lezarni
2018. márc. 17. 07:58
 7/25 A kérdező kommentje:
Jo tudni,hogy nem vagyok totál egyedül
2018. márc. 17. 08:02
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem maradj vele es szulj neki rengeteg gyerkocot. Ez egy idealis kapcsolatnak tunik, ahol a felek mar jol kiismertek egymast es tudjak mire szamitsanak. Nem fog tudni ennel kevesbe foglalkozni veled, tehat ha a kapcsolat elerte a melypontot onnatol csak felfele ivelhet a dolog. Vagy stagnal, de mint latjuk mar egy eve tartod magad es egeszen megszoktad, ugyhogy legalabb nem kell megint a parkereses miatt aggodnod. En tok irigyellek, hogy van valaki aki szol hozzad ket jo szot, plane egy het nemasag utan. Mi lenne ha rosszat szolna? Plusz legalabb nem ver meg, heroinozik, lep felre, zaklat gyerekeket, kinoz allatokat. Szoval jo pasi ez, csak te nem tudod rendesen ertekelni.


Sok boldogsagot es szurkolok nektek!

2018. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben voltam, en 3 evig birtam... :) Hozzatett a dologhoz h o volt nekem mindenben az elso, tehat meginkabb kotodtem hozza.


Nalunk is mindig mindenben en voltam a hibas, piti emberi dolgok miatt le voltam hordva a sarga foldig. Ment a buntudatkeltes folyamatosan, hogy en ot tonkreteszem, mert nem vagyok kepes havonta valtoztatni valamin magamon ugy, hogy neki megfeleljek. En is mindig azt mondtam neki, hogy ha ennyire nem felelek meg, miert nem keres mast? Ekozben meg o olyanokat engedett meg maganak, hogy flortolt a baratnoimmel, nem engedett fel a lakasara, stb.


Igen, meg kellett ernie a dolognak bennem, en gyakorlatilag egy, masfel even keresztul temettem a dolgot fokozatosan. Vegtelenul naiv voltam, azt hittem az elejen, hogy o lesz a gyerekeim apja, stb. Sokaig fel nem tudtam fogni, hogy a mi kapcsolatunk veget erhet.


Sajnos en egy rendkivul onbizalomhianyos, naiv, befolyasolhato, hatarozatlan ember voltam, es ezek utan meg inkabb az vagyok. De tanultam az esetbol, soha tobbet nem fogok igy megalazkodni senkinek.


Azt meg a kapcsolat alatt elhataroztam, hogy magammal ugy cseszek ki, ahogy akarok, de se kozos lakasban, se gyerekben nem fogok gondolkodni ebben a kapcsolatban, mert onnantol kezdve kiszolgaltatott leszek (leszunk), es soha tobbet nem lesz eselyem az eletemen valtoztatni.

2018. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tényleg mély elismerésem hogy tulelted,ezt csak az érti igazan aki bennevolt
2018. márc. 17. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!