Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha a párom a...

Mit tegyek ha a párom a végletekig nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy gyenge jellem,sot mindig is celtudatos voltam es nehezen befolyasolhato. Egy eve vagyunk egyutt es borzaszto hogy egyszeruen nem ezt az embert ismertem meg.Semmi figyelmet nem kapok ,mindenert en vagyok a hibas,azt varja el tolem hogy egesz aldott nap egy helyben uljek es varjam a hivasat ,mig o vigan eli az eletet.Ha valami piros elhiteti velem hogy fekete.Nem lehet vele emberi dolgokrol beszelni mert annyira felszines esha valamit ugy akarok kihozni meg a legnagyobb finomkodassal is hogy hibázott én vagyok érte buntetve. Érdekes,számtalanszor felmerült a szakitas de sose lepi meg. Nem ertem miert tart magamellett ha nem tud szeretni normálisan. Teljesen tönkretesz. Azt hiszi hogyha egy hétig felém se szarik utána mond két kedves szot elolvadok es ez igyis volt de mar nem. Fogalmam sincs mit tegyek,szeretem de nem vegezhetem ket ember munkajat a kapcsolatban es nem tehetem kockara az egeszsegemet es onbecsulesemet. Vegsokig remenykedek benne ,még akkoris ha felismertem hogy nagy a baj ..magamat sem értem

2018. márc. 17. 05:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%
Én is teljesen átérzem.Benne vagyok egy ugyan ilyen végtelenül önző és kiszolgáltatott kapcsolatban.Első szerelem 10-zen éves ismerettség.Tényleg nagyon jól is indult.Aztán ugyan az a helyzet mint a kérdezővel,de nekem kezd az lenni a véleményem hogy ez a nárcizmus és hatalmas egó ,valójában kisebbségi komplexust takar.Azaz azért kell a másikat letolni,kioktatni,saját magának több jogot és kevesebb kötelezettsèget kialakítani,mert csak így érzi jól magát,ez elégíti ki az uralkodásvágyat.Rendkívül kettôs helyzet én pèldàul nem tudok kilépni belőle mert egyszerre van jelen a mániás ragaszkodás hozzám,és a megvetés és verbàlis bàntás.Így mindig próbàlom őt “megfejteni” másfèle kommunikàciót választani,keresni a közös hangot ami végső soron rendkívül ostobàn szokott lecsapódni.Csak akkor tudsz kilèpni,ha erős vagy önbizalommal teli,fveszel a szakítás időszakára egy rideg álarcot amin ô nem tud áttörni,és majd ott lesz még az egész èleted hogy felépítsd magad és boldog legyél.Csak nyilván azzal tart magamellett hogy te elvagy mindig nyomva nem leszel így erős és nem hagyod el.
2018. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mostis épp manipulálni probalt es nem sikerult neki igy most jönadurci,mi van akkor ha azt érzi hogy nem tud megtörni? Most azon megy a cirkusz hogy nem irtam neki joreggelt uzenetet pedig o tegnap a lelkemre kototte hogy szeretne arra kelni
2018. márc. 17. 09:57
 13/25 A kérdező kommentje:
Vegulis o ort enmeg leirtam neki hogy figyelj..én miért gondoskodjak a te jo ebredesedrol ha te szamtalanszor lathattal volna nem eltel vele és mikor nekem volt rá szuksege mindig lekoptatott
2018. márc. 17. 09:58
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Még csak egy éved ment el erre a hapsira. Szállj ki, és keress olyan kapcsolatot, ahol egyenrangú a két fél.
2018. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Te választottad a szart kérdező, ha már nyakig ülsz benne, akkor ne panaszkodj, hogy büdös van. Hagyod magad kihasználni, úgy viselkedsz, mint egy pincsikutya. Miért??? Hol van az önbecsülésed? Miért alázod meg a női mivoltodat ennyire? Lefogadom, hogy hitegeted magad,, biztos ilyen többet nem lesz, biztos szeret azért. ÉBREDJ MÁR FEL!!!
2018. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Lanyok, ha valaki leirna, hogy konkretan o miert maradt/marad egy ilyen kapcsolatban evekig azert halas lennek. Plane, ha latta a problemakat es nem ulte meg a szerelmetes lila kod mar a helyzetet. Annyira idegen nekem ez a dolog, de erdekel, hogy miert huzzak ezt a doglott kapcsolatot akar evekig maguk utan total boldogtalanul.

Ide is johet, mert a kerdezo is profitalhat belole, vagy privatba, ha nem akar szelloztetni valaki.

2018. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Nem lehet vele emberi dolgokrol beszelni mert annyira felszines esha valamit ugy akarok kihozni meg a legnagyobb finomkodassal is hogy hibázott én vagyok érte buntetve."


Ezek az emberek ritkán változnak meg,nem éri meg vesződni velük.Ha esetleg sikerülne megváltoztatni,addigra teljesen tönkre vágná az életedet.

Így is,úgy is megszívnád.LAPÁT!


"Érdekes,számtalanszor felmerült a szakitas de sose lepi meg. Nem ertem miert tart magamellett ha nem tud szeretni normálisan."


Pont azért,mert ki tud használni!

2018. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16-osnak válaszolnék:

Én csak tippelni tudok. Azért maradnak benne általában, mert félnek a magánytól. Alapból rengeteg ember megy bele egy kapcsolatba, csak hogy ne legyen egyedül.

Akinek meg még önbizalma sincs, annak ez még nehezebb.

2018. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Érdekes, mindig egy bizonyos típusú nőnél jönnek elő ezek a "nárcisztikus személyiségzavaros" egyedek, és ezek a hölgyek minden esetben a külvilág segítségét kérik, diagnosztizálni kedves párjukat.

Írja ezt csupa ékezet nélkül, itt van, nesztek, szenvedjetek az olvasgatásával...de a párja az, aki nárcisztikus....

Aham.

Azért megkérdezném a párját is, mi a véleménye a kedves hölgy illetőről, ki idevetette nekünk az irományait.

2018. ápr. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kapcsolatban voltam 14 honapig. Penteken szakitottam vele. Minden percert kuzdok, hogy ne irjak ra. Ö sem jelentkezik, pedig nala is van a rajongas irantam, amit az egyik valaszolo irt. Azt olvastam, azert ilyen nehez otthagyni oket, mert arra vagyunk, hogy visszakapjuk a befektetett energiat. Erre persze semmi esely. Megis szenvedek. Ti hogy alltok ezzel? Mit gondoltok?
2018. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!