Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom magamtól. Mit tegyek?

Undorodom magamtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Undorodom a testemtől. Amivel nem is lenne baj csak a hangomtól, a gondolataimtól is. Egyszerűen idegesít a létezésem és a cselekedeim. Beszéltem már valakivel erről azt mondta nem vagyok idegesítő de szerintem csak nem akart megbántani.

2018. márc. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül ki gondolja még így? Gondolom nem sokan. Miből gondolod hogy idegesítő vagy?

Amúgy ha ennyire offon vagy lelkileg keress fel egy szakembert.

2018. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haha. Még ilyet.
2018. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Részben megértelek, vannak hasonló problémáim. Szerintem is keress fel egy szakembert.
2018. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz meg valami agyzsibbasztó szappanoperat és rá fogsz jönni, h nem vagy olyan idegesítő, van rosszabb nálad biztos!
2018. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia Norbi
2018. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önértékelési problémáid vannak. Meglepő, de olyan embereknél is kialakul ilyen zavar, akinek semmi oka nincs arra, hogy elégedetlen legyen önmagával. Hány anorexiás színész, modell, stb. van, aki nem tud önmagával megbarátkozni? Egyedül nem biztos, hogy menni fog a kilábalás, ezért javasolták többen is, hogy keress fel egy szakembert. Könnyebben kivezet az önmarcangolásból egy tapasztalt, képzett pszichológus, akitől talán átértékelt énképpel, és elégedett mosollyal távozhatsz.


Mellesleg az ember az egyetlen állat a bolygón, aki önmagáról képes gondolkodni. A saját képességeit hasonlítgatja másokéhoz, majd ebből kialakít egy énképet, ami lehet éppen túlzó, vagy lehet éppen túl kicsinyes. Az intelligencia nem csak áldás, de átok is lehet.


Megjegyzem az intelligens emberek gyakrabban küzdenek önértékelési problémákkal, így ezt már fel is írhatod a pozitív tulajdonságaidhoz. Fel a fejjel!

2018. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.lépés: Ne undorodj magadtól.
2020. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!