Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is sokat erősödtek a...

Nektek is sokat erősödtek a vonásaitok kamaszkor után? 21/n

Figyelt kérdés

16 évesen még szebb arcom volt, de mostanra felerősödtek apám vonásai, nagyon megváltozott az arcom...

Az orrom eltört, az látszik, meg is csináltatom, ha lesz pénzem...


Hogy fogadjam el, hogy megcsúnyultam? Már tükörbe nem tufok mézni annyira csúnya lettem. Oké, megjelentek az első ráncok is, de leginkább a vonásaim változtak az utóbbi 1-1,5 évben drasztikusan. A tényen sajnos nem változtat, csúnya lettem, a képeken os feltűnő.


2018. márc. 17. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Megjelentek az első ráncok....csúnya lettem....

Istenem, ennyi sok baromságot összehordani.

Maradjunk abban, hogy lány vagy nem nő, de inkább gyerek.

2018. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ogen, a szem alatt, illetve mimikai ráncok. Még nem durvák. Ez nem is zavar.

Igen csúnya lettem, mert az elmúlt 1 max. 2 évben rengeteget változtak, erősödtem a vonásaim. Tiszta apám lettem,nem előnyömre.

2018. márc. 17. 18:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve ez sajnos nem kislányis hiszti.
2018. márc. 17. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
kép?
2018. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:D


Nem, 29 vagyok, és simán elkérik a személyimet is akár :D

2018. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék az arcomról kirakni képet, sem küldeni. De nafyon lényeges a változás a ballagási képemhez képest us.


:D: a személyimet nekem is elkérik, nem öregedtem, csak csúnyultam. Mondhuk múltkor nem akarták elhinni a 4 évvel ezelőtti személyire, hogy én vagyok, mert "más az arcom". Kotorhattam elő egy másik igazolvànyt.

2018. márc. 17. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szebb lettem :D Általánosban csúfoltak a kinézetem miatt, meg volt, hogy idősebbnek is néztek a koromnál, pl. volt, aki azt mondta 14 éves koromban, hogy kinézek vagy 22-nek...Viszont mára valahogy kislányosabb lett az arcom és amikor elmondom, hogy 20 vagyok, az emberek meglepődnek és azt mondják, olyan 15-16 évesnek nézek ki :D Ja és nem utolsó sorban a kinézetemre vonatkozóan se kapok beszólásokat.
2018. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ráncos a szemem, pedig csak 23 vagyok. Mondjuk ehhez az életmódom is nagyban hozzájárul, csak azért írtam le, hogy lássátok, hogy nem lehetetlen ennyire korán "öregedni" :D

Viszont én szerintem szebb lettem mostanra, mint mondjuk 16 évesen voltam. Annyira drasztikusan nem változtam, csak egy kicsit, azt viszont pozitív irányba (kivéve ugye a ráncok, de az annyira nem durva, annyi, hogy már nem kérnek tőlem személyit).

Szerintem az ismerőseidnek egyébként fel se tűnik, mivel te látod magad minden nap a tükörben, téged zavar, de más, aki futólag rád néz napi kétszer, észre se veszi :D

2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
7-es lehet azért néznek most 15-16 évesnek, mert a mostani 15-16 évesek úgy néznek ki mint a 20 évesek😃
2018. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősödtek, de ez férfiaknál általában pont jót jelent 😃 Sokkal vonzóbb lettem


25f

2018. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!