Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen el nem ért, meg nem...

Milyen el nem ért, meg nem valósult tulajdonságokat, képességeket, tudást hiányoltok életetekből és melyekre vágytok leginkább?

Figyelt kérdés

Én pl. sajnálom, hogy nem tudok úszni, nem beszélek nyelveket, nem tudok táncolni.

Természetesen, sokszor próbáltam megtanulni ezeket, de nem megy. :-(



2018. márc. 17. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a tulajdonságok közül azt sajnálom a legjobban, hogy egyáltalán nincs önbizalmam. Mellette pedig szeretnék csinos, vékony lenni, de a másik nagy hibám, hogy lusta vagyok érte tenni.


Tudásbeli hiányom nincs, amit szerettem volna, azt már megtanultam, vagy épp most tanulom. Programtervező informatikus szakon végeztem, szoftverfejlesztőként dolgozom, mellette japán nyelvet akartam tanulni és végre sikerült is hozzá magántanárt találnom.

2018. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel a karate, de nem tanulhatom meg.
2018. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék folyékonyan beszélni angolul. Sokáig tanultam más nyelvet, levizsgáztam meg minden, de sosem éreztem úgy hogy gondolkodás nélkül menne a fordítás. Sok olyan film, sorozat, könyv, vagy oldal van, amit eredetiben olvasnék vagy ami lefordítanék másoknak. Nem tudom hogy lehet olyan szintre eljutni, hogy biztos legyek abban, pontosan mit jelent amit olvasok vagy hallok.
2018. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés!

Én sem tudok úszni és ezt nagyon sajnálom.

Zenélni szeretnék, de nem megy. Hallásom van, egy tucat hangszert kipróbáltam, de nem nekem találták ki, énekhangom pedig nincs. :-(

A kor előrehaladtával pedig sok minden nem megy már, ami régen ment. Sportos voltam, de manapság örülök, ha este végre lepihenhetek. Séta, kerékpározás, kertészkedés, ami még megy. Kézilabdáztam, súlyt emeltem és kondiztam, judo, kung-fu, aikido (15 évig). Manapság ki van a gerincem, nem emelhetek, nem igazán sportolhatok. Cukorbetegség, magas vérnyomás, fekély ...

Számtalan dolog hiányzik, amit régen szerettem, de már nem lehet.

/legalább az intimitás még meg ;-) /

50 F

2018. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék tudni MINDENT!

De nem vicc, engem minden érdekel, mindent szeretek és mindent szeretnék megismerni!!!

(Jó, majdnem mindent... pl,: nem szeretnék erőszak áldozata lenni, nem szeretnék fogyatékos lenni, stb. Ezeket leszámítva minden mást! :D)

2018. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám az űrhajózást, de tömött foggal nem lehet. Egyébként meg amiért tudok, azért teszek is, hogy elérjem, és nem csak vágyakozom.
2018. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!