Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy reagálnál?

Te hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnál ha egy számodra szeretett személy,akivel eddig mindig beszéltél, egyik napról a másikra hirtelen eltűnne (facebookról is) , és rá 2 évre összefutnál vele az utcán? Örülnél neki,kíváncsi lennél mi történt vele,esetleg haragudnál ,veszekednél vele,amiért csak úgy eltűnt, vagy szóba sem állnál vele?

2018. márc. 17. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszönnék neki és tovább mennék, sőt már meg is történt. :D
2018. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ,de csak akkor ha nem maradt neki felém tartozása vagy nálam eszköze stb .
2018. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%

Szia, de rég láttalak, úgy el tűntél, mi történt veled?

Kérdést tenném fel neki aztán a válasz után mérlegelnék.

2018. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól milyen értelemben vett személy. Mennyire erős a kapcsolat. Ha a legjobb barátom tenné, valamelyest rosszul érezném magam a lerázáskor, főleg indok nélküli tettnél. Ha újra látnám örülnék viszont neki, megpróbálnám a kapcsolatot újra ápolni.

Ha párkapcsolatról lenne szó, akkor az más tészta.

2018. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Letiltott? Vagy amúgy eltűnt FB-ről. Az azért nem mindegy. Mert ha megtudnám, hogy kifejezetten engem tiltott le és úgy futnék vele össze 2 év után, biztos nem jópofiznék vele.
2018. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem venném észre, mert kb fél év alatt az anyám arcát is elfelejteném, nagyon rossz az arcmemóriám.


De ha mégis, akkor csak köszönnék neki. Nem szeretnék vele bájcseverészni semmiről, csúnyán cserben hagyott. Tényleg ez a dolog, hogy egyik nap még talizgatunk, beszélünk facen stb, aztán másnapra már teljes zárlat, és csak a barátjával foglalkozik... pár hónap múlva még írtam neki, hogy akkor ha szeretne még barátkozni, kezdeményezzen, aztán ezzel lett vége tőlem is a dolognak. Azóta évek teltek el, és szerencsére nem botlottunk egymásba :)

2018. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért csináltam ezt egy barátommal, mert idióta lett, bekerült egy társaságba és csak azért hívogatott oda, hogy beszólogasson, meg növelje az egóját. Teljesen megváltozott. Akkor megszakítottam vele a kapcsolatot, hívogatott, de csak egyszer vettem fel, akkor is betolt valami méteres tuskóságot, persze mézesmázos körítésben.

Azóta zéró kommunikáció, nem veszem fel a telefont sem.


Ha velem csinálná ezt valaki, elgondolkodnék miért tette, ha összefutnánk rákérdeznék.

2018. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék,kíváncsi lennék, a neheztelést addigra már valószínűleg feldolgoznám.
2018. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezt csinálta egy srác, akivel 4 hónapig leveleztem. Egyszer csak már nem válaszolt az üzeneteimre, hiába írtam neki, pedig látta az összeset. Ha egyszer az életben összefutnánk, szerintem eleinte közömbösen viselkednék vele, aztán attól függően, hogy ő hogy viszonyulna hozzám, ez változhatna jobb irányba is. Mindenesetre, az biztos, hogy nagyot nézne a srác, miután bemutatkoznék neki, mert úgy érzem egyértelműen félreismert.
2018. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Totál leszarnám, és egy köszönés erejéig sem állnék meg.


Aki ekkora tahó, az kösse fel magát.

2018. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!