Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könnyen zavarba jövök, mit...

Könnyen zavarba jövök, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul velem, hogy zavarba jövök minden ok nélkül. Ilyenkor alig tudok beszélni, mindenféle hülyeséget beszélek, és lejaratom magam.

Nem feltétlenül akkor következik ez be, amikor többek néznek, elég, ha egy olyan ember próbál velem kommunikálni, aki nem a megszokott környezetembe tartozik.


2018. márc. 17. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Azokkal van még nálam, akiket nem feltétlen kedvelek. Szerintem erőltetni kell, minél több ilyen kényelmetlenebb szituációba keveredni és talán beleedződsz.
2018. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén ugyanez van velem is. Elég kellemetlenül érzem magam miatta. Valószínűleg az egyetlen jó megoldás az az, amit az első válaszoló javasolt. Ugyanis, ha igyekszünk elkerülni ezeket a helyzeteket, akkor nem fogunk megedződni és szerintem így nincs esély a változásra.
2018. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!