Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti szerettek levelezgetni?

Fiúk, ti szerettek levelezgetni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha van egy lány, aki bejön nektek... nyilván élőben sokat fogtok beszélgetni, de amikor épp külön vagytok, és a lány próbál beszélgetni... ti mennyire kedvelitek a beszélgetés írásos formáját? Mert beszélgetek valakivel, aki élőben kész dumagép, de írogatásnál harapófogóval kéne kihúzni belőle a szavakat. Néha csak rövid, semmilyen válaszokat is ad, ami teljesen lerombolja a folytatás lehetőségét. Ez azért lenne, mert nem szeret írásban beszélgetni, vagy...?
2018. márc. 17. 22:43
 1/7 anonim válasza:
41%
Minden ember más. Én pl. nem szeretek, nem tudom miért de így van. Több olyan barátom is van akivel már elég nagy a távolság közöttünk és csakis a messengeren beszélünk vagy néha felhívom őket telefonon. De ha épp messengeren akkor ha pl írok valamit és nem ír vissza csak egy óra múlva nincs sértődés biztos dolga van épp tusol eszik stb és ugyan így van fordítva is.
2018. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon szeretem, van egy jó hangulata az ilyen jellegű beszélgetéseknek.
2018. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek, de nem feltétlen kapcsolat esetén, anem amúgy is, mindig van pár levelezőpartnerem, van akikkel angyon rég óta beszélgetünk, van akiknél csak fellángolás, de alapvetően jó elfoglaltságnak tartom.
2018. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Személytelennek tartom így nem szeretek se telefonálni, se írogatni.

A beszélgetés egy jelentős része non verbális ami nem jut át ezeken a csatornákon

2018. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
fogjuk rá, hogy szeretek. sajnos élőbeszédben még annyit se beszélek, mint irásban...
2018. márc. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Machete nem pötyög.
2018. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Sokat nem szeretek írogatni, de jól elő lehet készíteni egy személyes talit vele :)
2018. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!