Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Asperger szindrómá...

Mit tegyek? Asperger szindrómás vagyok és most építem a házamat. Most állok neki újra, mert tavaly nem tudtam befejezni. Idegileg rendkívül megvisel, a sok terv, lehetőség kikészít. Nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
Sajnos folyamatosan ez jár a fejemben és kikészülök tőle. az elmém állandoan kombinál, este is. emiatt fel is pörgök, nem tudok aludni, nincs egy nyugodt percem. ráadásul most kezdtünk volna neki újra, mert tavaly félbehagytuk, viszont most a rossz idő miatt megint nem ment. Nemalvásom miatt tegnap pánikrohamom is volt este. nem tudom leállítani gondolataimat a dologról. Sajnos ez a kényszeresség a betegségemmel jár... ha valamit eltervezek, bekell fejeznem, ha nem tudom, nem úgy alakúl ahogy terveztem, akkor kikészülök.
2018. márc. 18. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértelek. Szerintem akinek nincs Aspergere még az sem biztos, hogy nyugodt lenne. Pszichológushoz nem jársz esetleg?
2018. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült jó szakembert kifognom még. Állami szférában gyakorlatilag leköpnek, sőt, kijelentette az egyik, hogy nekem nincs asperger szindrómám ( erre szakosodott 3 pszichiáterből álló team állapította meg, csak úgy megjegyzem), szerinte ugyanis biztos apám megerőszakolt, őt ott is hagytam. Ez volt az utolsó állami. 3 fizetős orvoshoz jártam, de úgy éreztem mindegyiknél egy idő múlva, hogy a betanult, nesze semmit fogd meg jól, de amúgy csodálatosan felépített szövegen kívül semmit nem tudtak segíteni. Most meditációban gondolkodom, hogy talán azt kéne elsajátítanom valahogy.
2018. márc. 18. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Meditáció segíthet. Esetleg citromfűteát tudok akkor még ajánlani alvás előtt. :) Nekem segít mindig.
2018. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!