Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiatal leányt mi vesz rá...

Egy fiatal leányt mi vesz rá arra hogy prostituált legyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, netről meg látásból ismerem. aranyos, értelmes de prosti lett

Debrecenben dolgozik

Én férfi vagyok, 22 éves, de nagyon elítelem az efajta cselekedeteket

Bevallom, nehezen tudom feldogozni, mert kár érte



2018. márc. 20. 15:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
76%

Meg fogsz lepődni, de: Kell neki a pénz.

:)

2018. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
És a rendes munka fáj netán?
2018. márc. 20. 15:38
 3/53 A kérdező kommentje:

Ismerek egy árva srácot, két helyen dolgozik hogy az öccsét és magát eltartsa, mégsem lop, vagy csinál olyat amely erkölcsileg helytelen

Ha valakinek akkor neki pedig kell a pénz!

Ennek a csajnak meg volt családja, az anyja a márkás parfümöket rakja fel amit a lányától kapott aki kitudja hány dákót nyalt érte fényesre

2018. márc. 20. 15:42
 4/53 anonim ***** válasza:
64%
Nem ítélkezek afelett, aki havi 100 ezerért nem akar kórházban betegeket ágytálazni, arra meg alkatilag már képtelen, hogy egy hajtósabb munkahelyen (pl. Aldi, Lidl élelmiszerüzletben) normálisabb fizetésért helytálljon. Helyette inkább ezt választja...
2018. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Takarítónő?

Optimizmus ide vagy oda nem igaz hogy ezaz egy út van! Én sem a leggazdagabb családból származok, mégis tudom hogy nem egy csöves leszek, vagy egy árufeltöltő és ez nem optimizmus hanen tenni kell érte! 18 év alatt ennyit lehet felépíteni abban a generációban?

2018. márc. 20. 15:45
 6/53 anonim ***** válasza:
91%

Van, aki úgy gondolja, hogy így egyszerűbb pénzt keresni. Bár szerintem elég kemény munka lehet. De általában nem azok választják ezt, akik egy normális munkahelyen megállnák a helyüket. Nem arról híresek, hogy jó a természetük és betartják az alapvető szabályokat, elvárásokat.

És persze, ha órában nézzük, akkor kevesebb idő alatt, több pénzt lehet keresni.

2018. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
83%

Van egy ismerősöm,már nem beszélek vele,de ő prostiként dolgozott/dolgozik.

Szerinte minek szakadjon meg a munkában,ha pár nap alatt keress annyit, mint korábban egy hónapban...

2018. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 tttssj válasza:
77%
Jól írtad a rendes munka fáj! 27F
2018. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenkinek ugyanolyanok az igényei. Szimplán ennyi a válasz.


Egy átlagos 20 év körüli lány soha nem tud annyi pénzt sima munkából megkeresni, hogy az elég legyen egy luxus albérletre, márkás kence-ficékre, cipőkre, ruhákra, stb. kifizesse belőle a számlákat, megvegye a legújabb iPhone-t, legyen egy viszonylag fiatal és drága autója, tudja azt tankolni, étterembe járkáljon, nyáron elmenjen a tengerentúlra nyaralni és még folytathatnám.


Ha igazán nagylábon akarsz élni, havi 500 nettóban simán elpattan.


Ki keres itthon havi 500-at nettóban? :)

Általában nem a 20 évesek.. hanem közép/felsővezetők 10-20 év tapasztalattal.


Szóval kinek mik az igényei, ha megelégedsz azzal, hogy átlagos életet élsz de cserébe erkölcsöst, akkor legyen úgy.. ha nem, akkor tenni kell érte.

Tanulsz egy olyan szakmát, ami ér valamit a munkaerő piacon, rengeteget gürizel a tanulással, melóval és majd diploma után talán megkapod a nettó 300-at kezdőként, úgy hogy mellette csacsogsz 2 nyelven.

(Persze jöhet a programozó szöveg is, de nem lehet mindenki programozó :)

2018. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
87%
Bár prostit ciki lenne baráti körömben tudni, egyébként nincs velük bajom. Sokkal gázabbak azok az ügyvédek, brókerek, üzletkötők, akik szándékosan csapnak be embereket, vagy tesznek tönkre megbízóik érdekeit szolgálva. Pl. cikket is olvastam róla, hogy az utcaseprők, kukások munkája az egyik leghasznosabb, az ügyvédeké meg az egyik legkártékonyabb az átlagemberek számára. Pl. fegyelmezetlenebb átlagemberek akkor találkoznak ügyvéddel, amikor felszólító levelet kapnak megcsúszott autó, ház törlesztés miatt, emiatt rávernek egy csomó késedelmi kamatot.
2018. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!