Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senkivel nem akarok össze...

Senkivel nem akarok össze jönni, pedig lehetne már több barátnőm is velem van csak a baj?

Figyelt kérdés

Az eddigi életem során mindig volt valami "barátnőm" igazából csak szexre voltak jók valamelyik még arra sem.


Egyetlen egy normálisnak mondható kapcsolatom volt ami 7-hónapig tartott utána meg csak ilyen kalandoknak nevezhető valami ami 1-2-3 hónapig tartottak max kb 20 volt egymás után ilyen amikben egyáltalán nem éreztem jól magam.



Az utolsó volt a legdurvább bár nagyon rövid ideig tartott viszont a legkárosabb volt az összes közül.

A világ leghisztisebb nőjét találtam meg szerintem akinek SEMMI DE SEHOGY nem jó pszhiológia eset volt ami után mintha eltünt volna bennem valami, megváltoztatott volna "nárcisztikusnak" hivják az ilyent.


Viszont én ebben nem igazán hiszek, de tény hogy nagyon kuplungos volt a lényeg annyi hogy ezekután idegileg teljesen össze zakkantam én nem tudom miért, és lelkileg is 1 éve szakitottunk már azóta kavartam egy csomó lánnyal mindennap van egy "jelentkező" de valahogy azt érzem, hogy nem megy komolyan mondom!


Nem tudok szeretni, bizni, szeretet kapni sem mintha semmi szivem nem maradt volna, betegnek érzem magam.

Sokszor teljesen összezavarodok.

Néha nagyon erős fejfájás jön rám nem tudom miért..


hiába mondják, hogy felejtsem el nem tudom de nem őt! Ez a furcsa az egészben mert azóta próbáltuk többször is újra volt szó csak szex de valahogy nem megy se neki sem nekem!


Szóval nem tudom mi lehet a probléma, mintha nem lenne már személyiségem vagy nem is tudom. Manipulálok embereket bárkit felszedek 5 perc alatt de nem szándékosan történik még az sem, hogy hazudok sokszor!


Hirtelen csak összezavarodok, és jön magától nem is értem!


Nagyon stresszes tudok lenni, agressziv minden!


Éppen ezért úgy döntöttem, hogy nem teszek tönkre senkit nem keresek párkapcsolatot mert talán a másik is belebetegszik.


Nem tudok nyitni senki felé, mert látom a hátsó szándékot ami néha szerintem csak egy képzelet szülemény, viszont akkor is hatással van rám!


Bárkit tudok irányitani, kontrol alá vonni azóta és még csak nem is szándékosan! Szexuális zavaraim vannak azóta egyszer nagyon menne, egyszer nagyon nem, félek az intimitástól, kapkodok.


1 éve volt ez az egész azóta ilyen dolgok vannak velem, arra gondoltam hogy legalább 5 évig nem lesz senkim de egyedül sem akarok lenni.


Mégis mi ez az egész? Tudna valaki segiteni?


25f


2018. márc. 21. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is hogy nem akarsz barátnőt. Előbb nőj fel.
2018. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj sok víz lefolyt a Dunán a kérdésed óta, szerintem tarts egy kis szünetet, sportolj küzdj haverkodj.


Csajozás meg felejtsd el egy időre, aztán csak lesz egyszer valahogy.

2019. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!