Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belső démon, rossz énkép,...

Belső démon, rossz énkép, rossz emlékek miatt, segítség kell vagy megoldás, vagy kötél?

Figyelt kérdés

üdv, ő hol is kezdjem... elejét kihagyom. Nem vagyok normális nem vagyok olyan mint a többi ember akik keresik a párjukat vagy már megtalálták és együtt élnek vagy járnak ,

én csak vagyok nemvolt párkapcsolatom nem is lesz szerintem, félek tőle félek mert mindig csak a cuki meg aranyos gyereknek látnak aki ugye nem kell egy nőnek sem

mert ők férfiakat akarnak de annyira bennem van az hogy fájni fog és sokkal rosszabb lesz mint most hogy nem csinálok semmit,ha tetszem is egy lánynak

elvagyok vele el beszélgetünk akkor sem hívom el randira

mert úgyis elrontom és nem jutunk egyről a kettőre hanem lesz a 0 ,tudom hogy meg kell próbálni meg nem veszíthetek semmit

de akkor sem megy annyira belém rögzült a félelem hogy nem tudok vagy nem tudom mit csináljak. bepánikolok mégha erről beszél is nekem valaki vagy nekem kell beszélni,

izzadok remegek menekülni akarok, úgyérzem magam mint akit sarokba szorítottak és csak elakarok tűnni

**** így semmire nem megyek

Gyerek koromból ered szóval régről,nemvolt jó gyerek korom,pi*sa önbizalom sajnos így sikerült felnevelni ilyen lettem ,felnőtt fejjel semmire nem megyek,

nem hiszek már abban ,hogy lesz valakim netán majd családom nem egyáltalán nem elképzelni is nehéz

egyedül tervezem most már a jövőmet is,kis agglegény házban ,amúgy szép kis ház lesz szépen elképzeltem csak tudom hogy szar lesz egyedül .

Semmi önbizalmam nincs nők terén vannak napok amikor egész jól elvagyok velük bátran beszélgetek de nem egy tartós dolog meg már akkor is tudom ,hogy nem lesz semmi

nem fogok tenni érte hogy legyen valami,hogy komolyabb is legyen.Megkedveltetem magam de nem használom ki hagyom az egészet,nem tudom mi a ***t lehetne tenni a ***** fejemmel,

hogy ne legyek ilyen ,vagyis fogjuk rá tudom ,tudom hogy próbálkoznom kell ismerkedni stbstb randira hívni egy lányt stbstb,

pár hónapja elhívtam egyet aki tetszett meg párszor beszélgettem vele de nemet mondott bármilyen meglepő :D nemvicces, ********* az tis azzal hogy félek.

De köszön azóta is ha összefutunk de beszélgetni már egy szótse beszélek vele ,nemharagszom semmi ilyesmi, de nem ez a lényeg.

Hogyan szüntessem meg vagy csökkentsem a félelmem,hogy jussak valamire hogy ne az legyen bennem hogy nem vagyok elég jó ,van nálam jobb akire egyből lecserélnének én meg mennék a kukába

Félek hogy nem vagyok jó és nem kellek senkinek és ezzel a félelemmel teszek tönkre mindent


2018. márc. 21. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig, mert rohadt fárasztó napom volt. Már az eleje is elég. Miért baj az, hogy nem vagy olyan mint a többi ember? Állj hozzá máshogy a dolgokhoz. Én sem vagyok olyan mint a többi...
2018. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológus vagy pszichoterapeuta segítséget kell, hogy merj változtatni és ne félj a változástól...
2018. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Keress egy jó pszichológust. Én a megfelelési kényszerem miatt jártam, segített.
2018. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu sajnos. :) Tényleg érdemes lenne szerintem pszichológushoz menned. Én 20-as évem végére is ilyen vagyok így teljesen ráment erre a fiatalkorom. Attól még vannak bőven szép emlékeim, de azok bizony nem szerelemből és boldog párkapcsolatokból származnak. :) Még totál egyértelmű szituációkat sem használok ki, mert nem hiszek magamban egyszerűen. Ha furcsa szituációban vagyok - például egy csaj rám nyomul - úgy érzem magam mintha nem is én lennék ott. Volt egy alakuló kapcsolatom, tetszett is a lány meg minden és egyszerűen nem tudtam önmagam lenni. Olyan volt amikor vele voltam, mintha egy filmet néznék magamról kívülről.
2018. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
@3 Ilyen helyzetekben ugye fizetőshöz kell menni? Mennyibe kerül kb.?
2018. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Én az egyetem mentálhigiénés központjába jártam ahol kijelöltek nekem egy dokit ingyen. Először egy évig jártam, utána egy ideig nem, aztán jött egy újabb balhé és visszamentem még 2x fél évet. De lehet simán tb alapon is menni.
2018. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem. Köszi. :)
2018. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!