Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a haláltól?

Ti féltek a haláltól?

Figyelt kérdés

Én sose féltem a haláltól.

Nem mondom hogy várom, de ha holnap meghalnék, nem lennék szomorú.

Ti hogy vagytok ezzel?



2018. márc. 21. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs mit vesztenem jelenleg.:D
2018. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Én sem félek. Úgy vagyok vele, hogy így kellett lennie, ez volt a sorsom.
2018. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
A halál fél tőlem!
2018. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha lenne párkapcsolatom félnék. Így, hogy nem vagyok szeretve (senki által sem) nem félek tőle.
2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A haláltusától, haldoklástól félek.
2018. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
szerintem nem gondoltad teljesen át. Ha azt mondanám, hogy holnap 100% hogy meghalsz bizonyítékom van rá, egybol máshogy látnád a helyzetet.
2018. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem a halotti állapottól, akkor már tökmindegy minden, inkább az odáig vezető úttól.
2018. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Én a halástusától, fájdalmaktól nem félek. Viszont a halál utáni lét kérdésétől nagyon. Ateista vagyok, a tudat teljes megsemmisülésében hiszek. Azt hiszem a halál után nem vár ránk semmi. És itt ne azt képzeld el hogy szellemként lebegünk egy fekete űrben. Hanem azt képzeld el hogy nem lebegünk sehol, mert a fekete űr sem létezik. És ez ijesztőbb és nyomasztóbb bármely tüzes és fájdalmas pokolnál.
2018. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg teljesen egyedül vagyok, így magától a haláltól nem félek, mert úgy érzem nincs mit vesztenem (nem vagyok depressziós, teljesen jól érzem magam, de ettől még ürességérzetem van), a halál előtti fájdalomtól inkább félek. :D Mármint, az tök jó lenne ha mondjuk lelőnének, gyors meg minden, de ha most lekéselne egy ci... cipőlopó ember, akkor ott feküdnék a -1 fokban szétfagyva szúrt sebbel, míg arra várok, hogy elvérezzek vagy mentsenek meg.. Kellemetlen lenne. :P
2018. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Megfordítom a kèrdèst.


Fèltetek a megszületèstől?


Mert gondolom sokunk nem.

Mert ha tudtuk volna mi vàr rànk a Földön biztos vagyok benne,hogy eszünk àgàban sem lett volna megszületni.


Amúgy a kèrdèsre vàlaszolva;

Èn úgy fogom fel ès butànak is tarthat bàrmelyikőtök ès most csak magamat említem,hogy most vagyok halott.

Ha elmúlik az èletem ès egyszer megszűnök lètezni,akkor fogok igazàn èlni.

Hiszen megfolytva èrzem magam jelenlegi èletemben.

Tudom ez az èn hülye gondolatom.


Írhatjàtok,hogy szakembert keressek fel,de erre az a vàlaszom,hogy Istenben ès az UFO-ban is sokan hisznek,de egyik sem lètezik csak a gondolatban ès mègsem irànyítjàk ezeket az embereket pszichológushoz.

2018. márc. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!