Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kétkezességet lehet örökölni?

A kétkezességet lehet örökölni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én eddig csak olyan kétkezest ismerek aki tudatosan tanította magának.
2018. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Szerintem meg lehet. Apám balkezes de az iskola miatt jobbal ír, de ballal eszik és sok mindent ballal csinál. Én eleinte egyformán használtam a 2 kezem, de eltört a bal csuklóm amikor írni tanultam és emiatt jobbal tanultam meg papírra írni (ballal csak táblára tudok). Evőeszköz jobb kezemben van de a késsel-villával fordítva eszek, bal kezemben van a kés. Sok mindenhez ballal nyúlok. Tesóm jobbkezesnek tűnik de több dolgot csinál ballal mint egy átlag jobbos és amikor eltört a karja, 1 hónap alatt megtanult ballal is írni, tehát a bal kezének is megvolt hozzá a finommozgása. Kíváncsi leszek, hogy az ő gyereke majd örökli-e. Amúgy mindkettőnk kézírása olyan mint apánké pedig hamarabb tanultunk meg írni, mint azt láttuk.
2018. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!