Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel tudnak téged a legjobban...

Mivel tudnak téged a legjobban zavarba hozni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

A hibáimmal. Néha manuálisan járok és nem túl "folyékony".

A fogaim sajnos nem túl fehérek

2018. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha sok emberek előtt felemlegetik a kínos sztorijaimat, vagy olyan dolgokat, amikre nem vagyok épp büszke...
2018. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha párkapcsolati témáról kérdezgetnek.
2018. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha elkezdik kérdezgetni, hogy ki tetszik, van e most pasim stb. Mindez azért kínos mert valójában leszbikus vagyok. :D
2018. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha megdicsérnek, és komolyan gondolják. Nem tudok rá reagálni, és kínosan elütöm egy viccel általában.
2018. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hibáimmal, amikor megaláznak, úgy beszélnek velem ahogy nem érdemlem meg, illetve amikor egy ismeretlen fiúval kell valamilyen oknál fogva beszélnem (mivel kicsit tartok a fiúktól). Ezeken kívül elég sok minden...
2018. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megírom, ha megtudom;)
2018. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki olyan személyes dolgait mondja el, amiket én nem mondanék el senkinek a helyében.
2018. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Clay Morrow ***** válasza:
Nagyon sok mindennel, nagyon hosszú lenne leírni. Ismeretlen, számomra kevésbé ismert emberek előtt kb. bármivel, mikor olyan napom van. Viszont barátaim, illetve barátaim előtt semmivel sem tudnak zavarba hozni, vagy ha igen is, akkor nagyon kicsit is és egyáltalán nem látszik rajtam.
2018. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezik, hogy van/volt-e már barátom. Rokonoktól, osztálytársaktól hallva egyaránt kínosnak érzem ezt a kérdést.
2018. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!