Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az álmotok amiéért...

Hyfanni kérdése:

Mi az az álmotok amiéért mindent megtennétek? Volt olyan álmotok ami a jövőtökről szól és valóra vált?

Figyelt kérdés
sziasztok csak kíváncsi vagyok ,hogy van -e olyan álmotok,vágyatok amelyet el szeretnétek érni ... vagy volt e már hogy be is teljesül...(ne olyanra gondoljunk hogy pl: megálmodtam hogy találok egy 100ast a kabátzsebembe és tényleg ott volt)

2018. márc. 23. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már régóta egy barátnő a vágyam. Évek óta nem teljesült. Talán 4 éve már.
2018. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Boldognak lenni. Kb ennyi a vágyam.
2018. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sebész szeretnék lenni egy nap. :) Dolgozom az ügyöm.
2018. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Eurojackpot főnyeremény, adósságok rendezése, egy kicsi falu kicsi szélén csendben és nyugalomban gondtalanul élni és alkotni. Írni, olvasni, festeni, szobrászkodni. A nyereménynek is van helye. Támogatnék vele egy két kutatást és nyitnék menhelyet. A lecsúszott embereknek pedig lehetőséget biztosítanék az új életre. Szerintem egész korrekt ajánlat az életnek a nyereményért cserébe. :D
2018. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ingyen sör életem végéig 😍
2018. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem nagyon álmodtam olyat, ami aztán valóságban is megjelent volna.


Vágyaim vannak, jaaa... szeretnék tehetősebb lenni, és rugalmasan dolgozni, valami nagyon motiválót. De azt még nem tudom mi motiválna 🤔


Aztán még vannak szexuális vágyaim, amikben azért segít barátnőm többé kevésbé 😃


Hmm, meg több kalandra vágyom, de sőt nem is, hanem inkább kicsapongásra. Lehet ez is szex akár mint pl egyéjszakás, de inkább olyanokra gondolok, hogy hirtelen jött őrült ötleteket valósítunk meg. Lehet ez kirándulás,sport, csínytevés, iszogatás stb... túl kiszámítható az életem, ami biztosít egy egész jó boldogságszintet. nem is kell ennél több, de inkább lehetne hullámzóbb picit :) negy kicsapongás, aztán nagy pihenő

2018. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiadatni a novelláskötetemet :) Aztán a többi, készülő művemet is :D
2018. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nkm 16 éves korom óta nagy álmom, hogy életem szerelmével (akit még nem ismerek) családot alapítsak, és minden este átkarolva aludhassak el vele.


Persze tudtam, hogy ez 16 évesen a "kamaszkorság" miatt nem megvalósítható, ezért elkezdtem mindent ennek fényében tenni. Tanulni, előrébb lépni, a biztonságos családi légkört (otthont, autót, karriert) megépíteni, persze hatalmas szerencse is van az életem mögött, de elmondható, hogy lassan végzek az előkészületekkel...


Szóval ez az álmom, ami bár elérhetetlennek tűnik, így röpke 10 év eltelte után is, de miért élünk, ha nem azért, hogy az álmunk beteljesüljön? :)


Alvás közbeni álom, ami a jövőmről szól?

Kb mind. Álmodozásaimat álomként látom néha magam előtt, de azok olyan szürreálisak, nem megfoghatók, hogy a megvalósulása sem igazán kézzel fogható.

2018. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én lennék űrhajós :D nagyon benne vagyok ebben a témában és érdekel ez a dolog, csak végül lehet valami informatikai ágnál maradok.
2018. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!