Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kedvesebbek/tolerá...

Szerintetek kedvesebbek/toleránsabbak/megbízhatóbbak a kövér lányok?

Figyelt kérdés

Van valakinek ilyen ismerőse? Milyen pozitív és negatív tulajdonságai vannak (belső tulajdonságokra gondolok)?

Köszi a válaszokat:)



2018. márc. 24. 17:22
1 2
 1/12 Skaiiripa ***** válasza:
94%
Szerintem a testalkatnak ehhez semmi köze. Ugyanúgy lehetnek nagyon kedves, aranyosak, ahogyan gorombák is.
2018. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem.

Ugyanúgy vannak köztük is bunkók, rosszindulatúak, mint a normál testalkatúaknál, vagy a soványoknál.

Ez nem a kilóktól függ.

2018. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Hát a közvetlenül előttem szóló (3.) eléggé udvariatlan és én is túlsúlyos vagyok (fiú), de azt tapasztalom, hogy ez tényleg így van. Tisztelet a kivételnek peszre...
2018. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségtől függ, egyénfüggő ki milyen stílusú egyén, nem a testsúly a mérvadó.
2018. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem függ össze. Van ismerősöm a kövér és kőbunkó és van aki kövér és egy igazi angyal, ez elmondható a vékonyabbakra is.
2018. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg nem testalkat függő. Én is kövér vagyok meg barátnőm is. Rám minden igaz, amiket felsoroltál, rá meg semmi.
2018. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hát a közvetlenül előttem szóló (3.) eléggé udvariatlan és én is túlsúlyos vagyok (fiú), de azt tapasztalom, hogy ez tényleg így van. Tisztelet a kivételnek peszre..." Persze te feljogosítva érzed magad, hogy a kövér nőket általánosítsad kövér férfiként, de ha téged frusztrált dagadtoznak le, akkor összeomlik a világ meg mindenki gonosz.


Nekem van nagyon túlsúlyos aranyos barátnőm is, akit egyáltalán nem zavar, hogy vékonyabb vagyok nála és volt gyökér túlsúlyos barátnőm is (barátság), aki piszkált minden csinosabbat.

2018. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon is múlik, hogy kivel.

Ha irigy egy csinosabb nőre vele nem biztos, hogy jófej lesz, egy pasival viszont valószínűleg igen.

Nekem van túlsúlyos, imadnivaló kollèganőm, aki finom sütiket tud készíteni és sokat nevet szívből.

De ismerek olyat is, aki dulifuli, kapásból látszik, hogy haragszik a világra.

2018. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Testalkat alapján még senki nem lesz kedvesebb, toleránsabb, megbízhatóbb.


Ismertem egy nagyon kétszínű kövér nőt, eleinte a kedves arcát mutatta, akkor fordult ellenem, amikor nekem elkezdtek jobban menni a dolgaim. A probléma, hogy ráadásul segítettem is neki, és neki is volt esélye, hogy jobb helyzetbe kerüljön, de pesszimistán állt hozzá. Most külföldön van, szóval szerencsére még véletlenül sem futunk össze sehol.

2018. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Én ismerek egy végtelenül kedves és jóindulatú túlsúlyos lányt és ismerek jó néhány nagyon flegma, bunkó és nagyképű lányt is. Tehát valaki nem azért kedves mert kövér hanem mert jó természete van, testalkattól függetlenül.
2018. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!