Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van allandoan bulizhatne...

Miért van allandoan bulizhatnekom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok.Mindenhétvégén elmegyünk iszogatni és beszelgetni vagy gyakran bulizni.Nem szoktam beb*szni mert eleg jol bírom.Ritka az olyan mikor berúgott.Ma ez nem jött össze így itthon maradok.

És nagyon hiányzik.Nem is alkohol,hanem a szórakozás és a “szabadság”.A barátokkal való hulyeskedes stb.

Hogy tudnám magam lekötni?

Köszönöm a válaszokat.


2018. márc. 24. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsesz,sz*r ez az autocorrect.
2018. márc. 24. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Nezz filmet. :D

Nekem is ilyen erzesem van csak, 21 vagyok. Es tegnap volt az, mikor nem mentem sehova. Megpucoltam egy narancsot, es a cicammal osszebujva megneztem egy horrort.

2018. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Bármit amit normálisan csinálnál, ha éppen nem bulizol. Nézz meg egy filmet, egyél valamit, beszélgess a barátaiddal, indíts csoportos beszélgetést akár :)

Amúgy én is hasonlóan érzem magam, ha nem jön össze semmi estére. 18-L

2018. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ebben a korban tök normális h nem otthon ül az ember, hanem haverjaival barátaival szórakozik, bulizik, hülyül, beszélget, új embereket ismer meg... majd idővel változni fog minden, ahogy öregszel... akkor majd se időd, se kedved, se energiád nem lesz annyi a szórakozásra... most menj, amennyit bírsz
2018. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És nekem miért nincs?

Hidd el, te vagy a normális, főleg, hogy ésszel csinálod. Én meg itthon döglök, és hagyom, hogy leépüljenek a kapcsolataim. Such a nice future. :D

2018. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a lanynak hogy szereted. Mindenkinek sokkal konnyebb lesz.
2018. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsnem ide
2018. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!