Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi magát pár ember...

Miért hiszi magát pár ember az alapmértéknek?

Figyelt kérdés

Már sokszor volt "szerencsém" olyanhoz, hogy egy-két ember magát tartotta az alapmértéknek, aki máshogy gondolkozik, az vagy hülye, vagy más valami, aki nem tudja hogy mi a jó. Például a politikában, aki a Fideszes, azt miért szólják le más pártiak? csak azért, mert máshogy gondolkoznak, más az érdekük?


Szerintem nem szabadna ennek így lennie, mindenkinek el kellene fogadnia, hogy nem ő maga az alap, hanem ő is csak egy lehetőséget támogat a sok közül, és attól, hogy valaki BMW-t vezet még lehet normális, és Suzukis is lehet idegbeteg sofőr. Ezt sohasem értettem, hogy miért ilyenek az emberek sokasága ebben az országban, hogy önmagukat tartják alapmértékhez, és hogy magukhoz mérik fel, hogy a másik jó vagy rossz.


Nektek mi erről a véleményetek?



2018. márc. 24. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mihez viszonyítson ha nem ahhoz amit legjobban ismer(önmagát)
2018. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De attól miért önmaga lenne az alap?
2018. márc. 24. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
"Ha én el tudtam érni más is el tudja"
2018. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit?
2018. márc. 24. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Akármit, bármit. Mindent!
2018. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személyiségtípus dolog. A feladatorientáltak nem tudnak emberközpuntúan gondolkodni, nincs meg hozzá az empátiájuk. Extrovertáltak ledig hangot is adnak ennek. Ők a kolerikusok.

Ő az igazi vezér, aki keresztül viszi az akaratát tűzön-vízen. Nagyon hasznos tud lenni egyes munkapozíciókban. Társaságban viszont sajnos meg van ez a nagy negatív aura körülötte, de ő ezt nem veszi észre úgysem, csak mondja a magáét 😃 sajna ez van 😃

2018. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hazard213 válasza:

Ha mindenki magából indul ki akkor jogos.

Én sem varok el olyat a másiktól amit én ne tennék meg. De valóban van mikor idegesítő ez és problémát jelent a környezetére nézve.

2018. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!