Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom az öcsémet mit tehetek...

Utálom az öcsémet mit tehetek hogy eltudjam viselni?

Figyelt kérdés

Az öcsém egy 12 éves kis h*lye aki nagyon sokat képzel magáról, úgy viselkedik mint ha egy nagyon izmos felnőtt ember lenne, mindig dirigál olyabokat mond nekem hogy ak*szd már fel magad, mangalica g**ci leváglak, miért nem h**lsz meg?, Tak*rodj vissza apádhoz a jó édes k**va any**d meg sajnos sorolhatnám reggelig milyen undorítóan mocskos szavakat mond még, mindig anyám és apám szemébe ő a kis angyal aki nem árt a légynek sem én meg levagyok nézve, és miután kiment anyám egy óra ordibálás után hogy én mi vagyok....(nem sorolnám fel)

Röhögni kezd, de előtte bőgött hogy én így meg úgy megvertem.

Sajnos még a pofon sem segít, csak kihasználja a helyzetet hogy jobban leb*sszanak, beszéltem már szüleimmel nem hisznek nekem, azzal jönnek még jóhogy elbírsz vele.

Sőt még az sem segít hogy nem szólok/nézek rá, volt hogy három napig csináltam és minden egyes percben csak mondta és mondta a szokásos szövegét.

Én 16F vagyok. Örülök mikor későn érek haza mert legalabb addig is nyugalom van. Mit tudnék még csinálni?


2018. márc. 24. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel a telefonoddal, hogy miket mond, utána mutasd meg a szüleidnek. Ha ez sem segít, akkor ha mégegyszer mondja egy olyan oltára nyakast leverni neki, hogy megtudja, hogy veled ne szórakozzon.
2018. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oltári* bocsánat!
2018. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Úgy megverném a kis retket, hogy utána parancsra lélegezne a közelemben.
2018. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!