Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha olyan profilkepet rakok ki...

Ha olyan profilkepet rakok ki fb-ra, amin nem mosolygok, azt miert csak paran like-oljak?

Figyelt kérdés

Raadasul oda is kommentelik, vagy privatban szova teszik, hogy miert nem mosolygok. Miert "varjak ezt el" ennyire? A nem mosolygos kepeken se vagok kimondottan buvalb...ott fejet, legalabbis szerintem.


Nem azert mondom, mert karsomba dolok, ha 32 helyett 12 like van a kepemnel, csak feltunt.


2018. márc. 26. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:
*kardomba
2018. márc. 26. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már olyan, hogy idegen férfiak megtámadtak (élőben) és szidalmaztak, hogy mért nem mosolygok.

Ez egyszerűen bunkóság és agresszió, nyugodtan mondd meg nekik és hagyd őket faképnél.

2018. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit tovább bogarászol a diszlájkok között megtalálod Cukorhegyét is. Az FB fontos közösségi portál sokaknak. Én egy héten egyszer kapok emlékeztetőt, hogy végre töltsek fel egy képet magamról mert a barátok, ismerősök hiányolják. Szégyenembe a feleségem karjába dőlök.:-)
2018. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg különösen szép mosolyod van és egyesek ezt hiányolják. Ha rád írnak, lehet, hogy csak egy ürügy azért, hogy írhassanak, mert tetszel nekik. Vagy lehet, hogy eddig mindig mosolygós képed volt és túl feltűnő, kíváncsiak, hogy vajon mi történhetett veled. Legalábbis magamból kiindulva ezeket találom esélyesnek.
2018. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. márc. 26. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!