Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általánosságban, a férfiak...

Általánosságban, a férfiak miért szeretik az autókat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szepek, van aki elvezi a vezetest, lehet vele villogni, statusz szimbolum is, de mindenki masert, en alapvetoen nem kulonosebben szeretem oke, van egy ketto ami tetszik de ennyi.
2018. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nagy, hangos, gyors, formás. Szabadságot sugároz, mert eljuthatsz vele bárhova, bármikor. Önállóságot és egzisztenciát sugároz, mert megmutathatod mennyid van. Az autó mindig is presztízs értékű dolog volt.


Gyakorlatilag a lakáson, házon kívül a második legnagyobb értékű dolog amit egy átlag ember birtokolhat.


Plusz biztos benne van egyfajta társadalmi nyomás, norma is. Gyerekkorunk óta belénk nevelik mi a férfias és mi a nőies, mit kell a férfinak szeretni mit a nőnek. Hozzá kell tenni az autókat a nők is imádják.

2018. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Az autó szimbólum. Mint a régi időkben a hátasló.

Ma lehet a mobilitás szimbóluma.

Lehet státusszimbólum.

Szép, műszaki alkotás.

Mechanika, eszköz, gép.

Megtestesíti a szabadságot, a technikaiságot.


Nekem fénykoromban 911es Carrera volt, pont a fentiekre tekintettel.

2018. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy én férfiként régebben nem rajongtam értük. Mindig is inkább repülőgép meg vonat kedvelő voltam.


Mostanában három dolgot szeretek:

- Versenyautókat

- Régi, oldtimer autókat

- Oldtimer versenyautókat


Pár éve rendszeres látogatója vagyok a Hungaroringnek, imádom érezni az égett gumi szagát, a benzingőzt. Hallani ahogy bömbölve elzúgnak igazi versenyautók a pályán amik arra lettek építve hogy száguldjanak.


Nagy álmom hogy végignézzek élőben egy 24 órás versenyt és egy Nascar futamot.

2018. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hozzátenném még, hogy jogosítványom még nincs, de már nagyon vágyom egy autóra 29 évesen. Eddig soha nem volt se pénzem se lehetőségem rá. Meg igazából BP-n belül igényem sem, főleg diákként.


Viszont egyre jobban vágyom rá. Ezerszer kényelmesebb egy autóban ülni télen-nyáron mint tömegközlekedésen nyomorogni 100 másik emberrel. Meg sokkal rugalmasabb, minden távolság lecsökken. Szeretek például túrázni. Ha ki akarok menni a Pilisbe, az autóval 1 óra lenne. Vonat, BKV 2-2,5 óra alsó hangon.


Vidékre hazamenni háztól házik 4-5 óra. Autóval 2 óra lenne. Eddig ha hazamentem, mindig pénteken mentem, vasárnap jöttem. Elment fél-fél nap az utazással a hétvégéből. Autóval pénteken elindul az ember, vacsorára otthon lennék a családdal és hétfő reggel még beérnék munkába időben.


Arról nem is beszélve, hogy az autó egy darabka otthon. A személyes kis tered a saját cuccaiddal amit mindenhova vihetsz magaddal és kicsit elzár a külvilágtól.

2018. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők is szeretik. Ne mond, hogy neked teljesen mindegy, hogy egy 2018as Ford Mustangba vagy éppen egy 10 éves Opel Corsaba ülsz bele.
2018. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!