Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány kilogrammnak tippeltek?

Hány kilogrammnak tippeltek?

Figyelt kérdés

15 éves lány, 174 cm, izmosabb alak.


Kezdem azt hinni furcsa mód átlag feletti a súlyom, pedig nem vagyok dagadt. :|

Igen, az izom nehezebb a hájnál, de én nem vagyok valami kigyúrt állat, egyszerűen alkatomból adódóan nem csontkollekció, hanem izmosabb vagyok. Plusz már egy 8 hónapja nagyon belehúztam a sportba, meg is látszik rajtam.


Mondanátok egy általatok normálisnak gondolt kg- t nekem a fentiek függvényében?



2018. márc. 27. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
65kg?
2018. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Szóval 15 éves vagy, és 174 cm.

És azt várod ebből a két adatból tippeljük meg a súlyod?

Ebből max az IQ-at sikerül megtippelnem, ami nem túl magas.

2018. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
70
2018. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak nagyon igaza van.


Egyébként egy barátnőmnek 165 cm-vel és 64 kg-gal bombaalakja volt (ő is évek óta rendszeresen sportolt, és kifejezetten nőies alakja volt, tehát pl. mellé a cicijei is elég nagyok voltak, relatíve széles csípő), és ezzel tényleg nem túlzok, én ugyanez a magasság mellé 54 kg-val hájasabb voltam nála, rajta meg tényleg alig volt zsír.. szóval ez alapján simán lehetsz akár 75-76 kg is, ha tényleg izmos vagy, bár 8 hónap sportolás nem valami sok, bármennyire is intenzíven nyomod, szóval mondjuk egy 70-est tippelnék neked, ha nagyon muszáj?!

2018. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát drága kettes, gratulálok.

Életem, én nem azt kértem, hogy találd ki hány kilogramm vagyok, hanem, saját tapasztalataid, és ezekből következő véleményed alapján tippelj valamit. Mert az emberek általában csodálkoznak, amikor a súlyom mondom, kevesebbnek néznek. De mindegy.

Gondolom szakképzett IQ - teszter lehetsz, azért nem semmi, hogy ennyiből leszűröd egy ember intelligenciahányadosát. Szerintem ezt a képességedet mindenképp kamatoztatsd.

Mondjuk ezek szerint a megyei fizika első helyem még nem jelent komoly agysejtszámot a fejemben. Ez szomorú. Mindjárt sírok.



Többiek: Köszi szépen a tippeket, egyik sem talált. Most még továbbra is várok, hogy írjanak, ha nagyon érdekel, privátban elárulom a súlyom :)

2018. márc. 27. 19:38
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 nem. Ezt nem úgy értettem, hogy 14 évig ültem a kanapén, és aztán kezdtem nyomni, előtte is mozogtam, csak közel nem elég intenzíven. Ezen felül, mint mondtam, nem vagyok dagadt. 76 erős tűlzás lenne.


KÖNYÖRÖRVE KÉRLEK titeket, értsétek már meg, hogy nagyon is tisztában vagyok a tömeg lényegtelenségével, én pusztán kíváncsiságból kérdezgetem, hogy mennyire átlag feletti a súlyom, mert ez mondjuk egyes sportágaknál nem jelent túp nagy előnyt. ENNYI. Köszöntem. Lehetne, hogy csak tippeljetek?

És amúgy nem, mint mondtam, a 70 nem talált.


Továbbra is várok :)

2018. márc. 27. 19:42
 7/15 anonim ***** válasza:
61?
2018. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61.1?
2018. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61.11?
2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
61.111?
2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!