Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne ezen még egy...

Hogyan lehetne ezen még egy kicsit változtatni?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet, hogy régen gondok voltak az emberismerettel ez abban merül ki, hogy úton útfélen megbíztam ebbe abba. Szerencsére ez mára normalizálódott, mert felismertem magamban ezeket a hibákat és félig meddig sikerült is ezen változtatni, mert már jóval kevesebb emberben bízom meg, de még így is lenne még mit csiszolni rajta, mert azért tudnak, tudnának most is meglepetéseket okozni, de nem hagyom magam, viszont az lenne a kérdés, hogy érjem el azt, hogy egyáltalán még csak meg se próbáljanak átverni, kihasználni. Gondolatban se merüljön fel véletlen, nemhogy kivitelezve. Jószerivel csak apámban, anyámban és a húgomban bízok meg.

2018. márc. 28. 15:41
 1/1 anonim válasza:
Hát ezt nem tudom, viszont ha valaki mond valamit ami gyanús neked és szerinted nem igaz akkor azt kérdezd meg , hogy hallod figyelj már ez biztos így volt? Próbálj meg rácáfolni vagy mondd el amit gondolsz... ha nem hiszel el semmit és nem is mutatod azt hogy elhiszed akkor szerintem egyre kevesebb ember lesz akinek kedve lesz neked hazudni..legalább is a volt osztálytársammal ez volt :)
2018. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!