Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti találkoztatok már olyan...

Ti találkoztatok már olyan emberrel, akinek csak az a lényeg, hogy folyton előadja magát meg hogy szerepeljen? Mit kezdtettek az ilyennel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mostohaanyám.


Ignorálom már 8 éve :)

Ha egy társaságban vagyunk, magasról szarom le, mit beszél, de amúgy sem evszi észre magát, hogy SENKIT nem érdekel a szövegelése a rokonságból.

2018. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen, találkoztam ilyennel.

Valaki azért szerepelt, mert narcisztikus önimádó volt és szerette ha mások csodálják, valaki pedig azért szerepelt (magából csinált hülyét hogy röhögjenek rajta), mert valószínűleg azt gondolta, ha figyelnek rá, akkor kedvelik.

Minden lelki fájdalmat nevetgéléssel akart palástolni.

2018. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
O itt fordítva van, o szarja le mit beszélnek mások. Amint elkezd valaki nélküle beszélgetni belevág, teljesen másról kerdezget. Ha meg kicsit meghallgatod sokszor egy óráig dumal.....
2018. márc. 29. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Egy barátnőm volt ilyen. Iszonyat ciki volt, mindenhol feltűnősködött. Nem találkozom már vele.
2018. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megértem......


Igen én is azt gondolom, hogy ehhez valami személyiségzavar kell....

2018. márc. 29. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem a munkahelyemen van ilyen. Minden további nélkül odaáll ket beszelgető ember mellé és nem egyszerűen beleszól, hanem elkezd beszélni, valami teljesen másról.
2018. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt kolléganőm ilyen. Szörnyű volt a folyamatos csipogása, az, hogy mindent kommentált, ha két ember váltott egy mondatot, rögtön beleszólt, pedig nem is tudta igazán a témát. Szerintem görcsösen vágyott a figyelemre, és mindig többet akart mutatni magáról, mint ami. Aztán már igyekeztem minél kevesebbet hozzászólni, és rövidre zárni a mondanivalóját, fókuszálva a lényegre. Talán egy picit alkalmazkodott köztünk, de gondolom máshol ugyanúgy előjön nála ez. Valaki megszokja, valaki megszökik.
2018. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkerdezem hogy “sose akartal színész(nő) lenni? ;)
2018. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: :D :D :D lehet bedobom majd ezt.
2018. márc. 29. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyósom ilyen. Elviselhetetlen. Igyekszem az együtt töltött időt a minimumra csökkenteni.
2018. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!