Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért lehet az,...

Szerintetek miért lehet az, hogy mindig kell egy ember az életemben akivel mindent megosztok, míg másokkal szinte semmit, óvodás koromban is mindig csak egy emberrel játszottam?

Figyelt kérdés

Óvodásként mindig csak egy barátom volt szinte akivel játszottam, emlékszem volt olyan, hogy ő később ért be az oviba mint én és addig csak ültem egy széken, nem játszottam mással. Aztán felnőtt koromban ez mély barátságokban jelenik meg. Általánosságban elég zárkózott vagyok (bár már sokat fejlődtem benne) de észrevettem, hogy mindig kiválasztok egy embert akivel megoszthatom magam. Fontos, hogy az illető intelligens legyen és elfogadjon engem úgy ahogy vagyok, erre a két feltételre elég kevés embert érzek megfelelőnek és nem feltétlenül függ össze párkapcsolati szállal. Ez abban nyilvánul egyébként meg, hogy minden nap igénylem a kommunikációt vele (elég online formában), megosztok vele minden gondolatot, eseményt, érzést ami számít nekem, és hiányzik ha valamilyen okból nem tehetem meg és bár vannak más barátaim is, őt egy sokkal közelebbi falon is beengedem magamhoz.

Nem tudom, hogy ez rossz-e vagy jó, normális-e vagy sem.


2018. márc. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok bár engem ugyan úgy érdekel a barátom mondani valója. Egymásért vagyunk segítünk egymásnak. A te írásodból ez nem derül ki, hogy ő is számíthat e rád e téren mert csak magadról írsz. Ha ez így van akkor önző vagy és így valóban nehéz olyan őszinte barátot találni aki így elfogad. Amenyiben a dolog oda vissza működik akkor egyértelmű hogy normális dolog és nem csak egyedül te vagy ilyen ember. Te ilyen típus vagy ahogy én is. De szerintem minden embernek van egy max 2 őszinte barátja a többi csak jön megy és felszínes barátság.
2018. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok. Nincs nagyon mit hozzátennem, max annyit hogy biszex vagyok. Kérdezhetsz nyugodtan :)
2018. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen oda-vissza működik, szívesen meghallgatom én is és szeretek tanácsot adni. :)
2018. márc. 30. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Hogy miért lehet azt pontosan nem tudom, de nem mindenki egyforma, én is hasonló típus vagyok. :) Szerintem csak egyszerűen nem vágyunk annyira sok ember figyelmére, annyira nem vagyunk nyitottak, hogy minél több emberrel beszéljünk, inkább a minőségre megyünk, de ezzel szerintem semmi baj nincs.
2018. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!