Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen célból mutogatják...

Milyen célból mutogatják mennyi pénzt költenek el? Ez mire jó? Így akarnak felvágni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Persze sokaknak nem nagy összes de akkor sem értem mire jó.



2018. márc. 30. 15:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
-összeg
2018. márc. 30. 15:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi extra. Minden ember ismeri a 7 főbűnt amit különböző módon mutat ki milyen arányban. ;)

Egyébként 35 ezret nem nagy kunszt elkölteni ha sokat sütsz főzöl, akinek meg van pénze 100 ropit sem nagy kunszt elkölteni egy nyaralás alkalmával hidd el.

Nagyon sokan mutatják a javaikat ha nem videóban akkor lefotózzák, és kirakják az instagramra, ha nem oda, akkor megmutatja a barátainak hogy "nézzétek mit vettem Londonban"... például.


Ne legyél irigy, és akkor nem fog ez zavarni. ;)

2018. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol velük? Nincs életed?

Arra költik, amire akarják!

2018. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Aki ezt felrakja az a kisebbik idióta,de aki ezt nézi és lájkolgatja az az igazi barom.
2018. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az utolsó írta le a tutit :DDDD
2018. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de engem személy szerint nem érdekel más bevásárlókosara, mindenkinek megvan a saját ízlése, az szerint vásárol. felőlem több százezerért is vásárolhat élelmiszert, az se érdekel, a lényeg, hogy én megkapjam azt, amit szeretnék
2018. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Micsodát "mutogatják"? Te hozzád hasonló mindenkit megbámuló paraszt irigy emberek,(akik szrt se értek el az életben és nem is fognak,) miatt nem akarja apum 15 éves autóját egy új autóra cserélni (sebész), aki egyébként szénné kereste magát 30 év alatt...Nem egy eset van, hogy megkarcolják a több tíz milliós autókat!


Ha te ezekre irigy vagy, meg azt mondod felvágnak, mutogatnak, mit szólnál azokhoz, akik nagyobb tételben nyomják?

Te jó ég, bele sem merek gondolni!

2018. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mi is elköltünk sok pénzt, csak nem mutogatjuk így. Valakinek cigire megy el rengeteg pénz, én benzinre költöm a gatyámat is (ráadásul feleslegesen mert stressz levezetésnek megyek el autókázni), más minden évben új 200 ezres telefont vesz.

Ő pénzük, nekem annyira mindegy mire költik, egyáltalán nem érdekel. Cserébe csak fordítva is ezt várom el.

2018. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem irigy vagyok rájuk csak elég idegesítő amikor a videóikban lenézik azt aki nem vásárolhat meg mindent, főleg sok “bjúti” vlogger aki ingyen kap cuccokat nézi le a hétköznapi embereket
2018. márc. 30. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Ettől nem érzik magukat egy kis carnak. Szomorú, hogy csak ez ad nekik önbizalmat, így tudják kifelé mutatni, hogy "legalább ők többre vitték." Tényleg nulla önértékelésük van, és ez az egyedüli, ez a pénzbeli dolog az egyedüli, amiről úgy érzik, fel tudnak/ják mutatni. Hogy talán olyan kevés a saját jótulajdonságuk, vagy csak annyira nem veszik őket észre, úgy gondolják, ha ők nem találnak saját magukban jót, akkor kívülről se fognak, külső emberek se; és valamit fel kell mutatni nekik, hogy ők legalább ebben jók. Szóval ők pénzzel óhajtják mutatni, hogy nem semmik, nem nullák. Pedig tök jó lenne, ha találnának saját magukban is értéket. Valami biztos van. Csak őnekik ez nem tűnik fel, nem veszik észre, és ezért elégedetlenek magukkal, nem tudják elfogadni magukat, és azt hiszik, a pénzük mindenük, amijük van. Pedig tutira vannak belső értékeik is, amiket felfedezhetnének magukban.
2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!