Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki képeket töltött fel...

Valaki képeket töltött fel rólam. Mit legyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Van egy messengeres csoport, amiben sokan vagyunk. Valaki instagrammra kirakta azokat a személyes képeinket, amiket oda küldtünk. Az oldalt már törölte, de nem tudjui ki volt az. Így a csoportban továbbra is ott van. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. márc. 30. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
nem töltenék fel magamról személyes képeket
2018. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Tanulópénz kicsilány/fiú. Legközelebb már nem fogod ezt megtenni, mert a saját bőrödön megtapasztaltad. Pedig előtte is már tanácsolták valószínűleg neked azt vagy hallottad hogy vigyázz a személyes dolgaidra, adataidra. Nem hittél, nem vetted komolyan, most megtörtént. Hát akkor tanulj belőle. Ha már más kárán nem sikerült. ;)
2018. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, ha a barátaim? Nem tudhattam előre
2018. márc. 30. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Neked se kell ellenseg, ha ilyen barataid vannak :D
2018. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor azt hittem azok.
2018. márc. 30. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Instagramnak ha írsz, szerintem leszedik (de az irod már nincsenek fent), de IP-t nem fognak kiadni, de még ha az meg is lenne, az ISP meg 100% hogy neked csak úgy nem adja ki, hogy akkor épp kihez tartozott. Mivel letörölte már, ezért rendőrség se hiszem hogy foglalkozna vele, úgyhogy veszett fejsze nyele. Max. ha valaki aki tudja elárulja, hogy ki volt..
2018. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!