Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért mérgesek, ha...

A magyarok miért mérgesek, ha az utcán a szemükbe néznek?

Figyelt kérdés
?
2018. márc. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
:D Én ezt nem vettem még észre.
2018. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Mert itt Magyarországon sosem jó semmi sem. Mindenki feszült, szar a fizetés, rossz minden. Én egyszer az utcán gyalog véletlenül nekimentem egy másik embernek, mert oldalt néztem valamit. Kedvesen bocsánatot kértem tőle, ő meg azt válaszolta, hogy b_szódjak meg.
2018. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Rám nem voltak még mérgesek. Inkább azt vettem észre, hogy az emberek elkapják a fejüket, kerülik a szemkontaktust (pl.: metrón). Azt gondolom nem akarnak belekeveredni semmibe, mert mindenhonnan csak a sz.r ömlik, hogy ez történik, az történik. Jobb elkerülni egy olyan kérdést, hogy “mitnézeeee?”, inkább semlegesnek maradni és beleolvadni a tömegbe.
2018. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kötekedésnek veszik,azt hiszik le akarod húzni őket ,ezért eleve a legtöbb ember felvesz egy sorozatgyilkos arcot az utcára és úgy járkál ,hogy elkerülje a konfliktusokat. Sajnos van alapja a dolognak mert elég egy városi aluljáron, téren átmenni és 3 csöves hittérítő kamu adománygyüjtő vagy ócsóéadom ,adjáegycigit, hányóravan ember találja be az arra járót.
2018. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki azt lát bele amit akar...

Én szerintem meg nem mérgesek. De ez utal a lelkiállapotodra. Mivel mindenki általában magáról beszél, oly árulkodó mikor egy ember másról beszél, igazából magáról beszél.

Tehát akkor megkérdezem: Miért vagy mérges, vagy miért vagy dühös?

2018. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!