Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vèlemènyed sajàt magadról?

Mi a vèlemènyed sajàt magadról?

Figyelt kérdés
Hogyan jellemeznèd önmagad?
2018. márc. 31. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
jóképü, ellenállhatatlan, merész, bátor, hősies, hazafias romantikus, kulturált, okos (erre vagyok a legbüszkébb) F
2018. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Karakán aki kiáll az igazáért de alázattal fogadja, ha másnak van igaza.

Szereti feszegetni a határait, nyitott az ismeretlenre. Ha valamiben kockázatot kell vállalni felcsillan a szeme. Őszinte és megbízható akire számíthatnak a számára fontos személyek. Sportos ezért jól érzem magam a bőrömben. Nehezen tudnak boostolni. Ha valami nem érdekel lusta leszek. Továbbá jellemző rám a szkeptikusság és néha átesek a ló túloldalára. 22/L

#1 Kihagytad a legfontosabbat: ÖNTELT

2018. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyomi, antiszociális, valószínűleg autista, buta, nem mer/tud kiállni magáért és az igazáért, ronda.
2018. márc. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kissé antiszociális lány lennék, aki nem találja a helyét a világban. Álmodozó, ugyanakkor céltalan. Lusta. Sokat gondolkozok, szemlélem a körülöttem lévő világot, megfigyelem az embereket. Érzékeny ugyanakkor érzéketlen. Vágyakozó, szenvedélyes, művészlélek.

Értelmes lennék, sok gondolatom van, de nehezen fejezem ki magam, vagy inkább nem tudom. Nem veszem komolyan az életet, egyszer úgyis vége lesz. Nagyjából csak várom, hogy a sültgalamb a számba repüljön.

2018. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mádár0218 ***** válasza:

#1 kihagytad hogy szerény


Én, meg egy p**cs, nincs empátiám, szarkasztikus vagyok, enyén flegma, kedves vicces, őrült

2018. márc. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Apatikus,szkeptikus,realista,motiválatlan,lusta,flegma,szarkasztikus,érdektelen,unalmas,introvert,magányos farkas.

16/L

2018. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ketrecbe zárt sas. Akinél még a kulcs is ott van, csak nem meri kinyitni azt az átkozott zárat, pedig akkor szárnyalhatna és minden az övé lenne.

Eléggé 22-es csapda, de talán 1x

2018. márc. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jóval átlagon felüli intelligencia és külső, humoros, empatikus, művelt, segítőkész, kedves, türelmes, ügyes, igazi egyéniség, néha sėggfej, lusta, notórius késő, néha depresszív, aszociális/mizantróp.
2018. márc. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amikor készültem, majd megszülettem, akkor a szüleim azt gondolhatták: "A legjobbat akartuk, a szokásosra sikeredett." (Viktor Csernomirgyin)

Magamról: Miért vagy bolond?

2018. márc. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Külsőre olyan átlagos, de azért van amivel elégedetlen vagyok magamon. Belsőre: többnyire kedves, segítőkész, gyakran lusta, kissé céltalan, zárkózott, visszahúzódó.
2018. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!