Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nem csak én érzek bizonyo...

Ugye nem csak én érzek bizonyos filmek után ilyen ürességet, "bárcsak lenne ilyen a valóvilágban" érzést?

Figyelt kérdés

Például anno a a Harry Potter filmek után, most pedig a Ready Player One után pár napig így melaknkólikusabb voltam, nem tudom annyira értékelni a világot, mintha magasabbra kerülne ideiglenesen egy léc.

Pedig a valóvilág is ugyanúgy érdekes, csak mi ehhez szoktunk hozzá.

Úgy kipróbálnék egy pár hetet bizonyos univerzumokban :D


2018. márc. 31. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Annak ellenére hogy nagy videojáték rajongó vagyok, a Ready Player One után én pont azt éreztem hogy hála az égnek hogy nem ilyen a valóság.


De tudom miről beszélsz. Én nekem is a legtöbb sorozat vagy film végén rossz lelki ismerettel és kis fusztrációval kell összehasonlítanom a saját életemet a képernyőn látottakkal.

Én is a sikerekben, tudásban, fittségben és a kalandokat tekintve mindig fiktív karakterekkel hasonlítgattam magam. Természetesen sose nyer az ember fiktív karakterekkel szemben.

2018. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én egyébként is hajlamos vagyok inkább egy álomvilágban élni, mert nem szeretem a valóságot.
2018. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Höhö, én a fallout sorozattal érzek így. Kicsit vegyesek az érzéseim, mert bár létezne, de bár ne létezne.

Mondjuk nekem úgy is mindegy lenne ha nukleáris apokalipszis köszöntene be, én az első 5 percben kifinganék. :D

2018. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek, én se szeretnék a Ready Player One világában élni, de maga a VR technológia ottani fejlettségét hiányolom.

Unalmas hétköznap van, nincs mit tenni? Vice City-zzünk egy kicsit? És mi lenne, ha benne lehetnék a Vice Cityben?


Na az ütne :D

2018. márc. 31. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is. És az életemet is így élem. Utálom az átlag miliőt. ;) az átlag munkát, az átlag gondolkodást..
2018. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Harry Potter filmek végén én is így éreztem, de ugyanígy ürességet éreztem az Alkonyat filmek végén is.
2018. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nagyokat sóhajt* ismerem az érzést :-/
2018. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!