Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Laktatok már együtt igénytelen...

Laktatok már együtt igénytelen nővel? Milyen sztoritok van?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
En lány vagyok de laktam havernomnel egy hetet. Haaat.. Mosatlanok hegye , morzsa a földön, a hűtő belül csupa kosz volt, 2hete megromlott kaja volt a hűtőben, a wcbol aradt a sz@rszag.. A nappaliban papírok. A földön mindenütt, alott levegoszag porszag a szobában, havernom a kanapén pihengetett, a tányért lusta volt kivinni. Inkább. Berakta a szekrénybe, közben a kutyája eloszeretettel pisilt es sz@rt a szőnyegre.. Haaat.. Felemelő élmény volt nala lenni... :)) helyesírási hibakert bocsii. 23L
2018. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
#1 vagyok azt kihagytam hogy havernom hetente 1x fürdött, televolt patival az arca, korpás volt a haja stb.. Mar nem a havernom amúgy..
2018. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyik volt lakótársnőm nem a hűtőbe tette a húst hanem a konyhaszekrénybe. Nem értettük, mi ez a bűz, honnan jön. Voltak ilyen húzásai.
2018. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
En papagajjal lakok egyutt arapapagaj,es minden a legnagyobb rendben. Bar fozni meg nem nagyon tud, es neha hangosan csipog,de mindent elrak, rendet tart, lehuzza maga utan, kitakaritja a ketrecet. Stb.
2018. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!