Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szokjak le róla, hogy...

Hogy szokjak le róla, hogy mindent kifecsegek magamról?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 18:28
 1/9 anonim válasza:
Több éve tanultam meg ezt jómagam is. Megkérdezték hol születtem, és én elmondtam még azt is mellé, hogy miért. Aztán valami történhetett velem-bennem, mert ma már értelmesen tudok meghallgatni másokat, és nem előtérbe helyezni a saját gondolataim. Extrovertált személyiség lehetsz, mint jómagam is. Fogd vissza magad kicsit, aztán lehet olyan szitud is, hogy nagyon. Minden jót hozzá!!!
2018. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolj arra később visszaélhetnek vele, megalázhatnak az elmondottakal mások előtt.

Én már bizalmatlan vagyok, sose tudni a másik fél valós szándékait.

2018. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elmondottakkal *
2018. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most derül ki a mondás, hogy mindenki a saját kárán tanul...

Pedig nem szoktam egy közvetlen személyiség lenni, de valamiért most rám jött a szófosás, nincs jobb szó rá.

2018. márc. 31. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt minden válaszod előtt, vagy számolj el 3ig, hogy legyen egy pillanatnyi időd átgondolni, hogy mit is fogsz mondani. Nem kell mindent hirtelen mondani, egy idő után pedig hozzá fogsz szokni, hogy előbb gondolkozol, aztán beszélsz.
2018. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz megtanulni...
2018. márc. 31. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy a másik felet egyáltalán nem érdekli, hogy veled mi van - csak udvariasságból kérdi ezt meg -, csak arra vágyik, hogy ő is megszólalhasson és elmondhassa a szerinte oly fontos dolgokat.
2018. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én is sokszor beleestem abba a hibába, és ezerszer megfogadtam, hogy visszafogom magam... Aztán betartani azóta sikerül e nemes fogadalmat, mióta a munkahelyemen kifecsegtem az egész életem egy vipera kolléganőmnek, aki boldogan körbehordta mint a véres rongyot. Fájdalmas lecke volt, de megérte :D Persze ezt senkinek nem kívánom. Mindig emlékeztesd magad egy mondásra: "Ha te magad se tartod tiszteletben a magánéleted, miért várod el másoktól?" ;)


23/N

2018. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen ugyanez történt! Nekem nem érte meg, megkockáztatom, hogy egy életre lejáratott...
2018. ápr. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!