Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha ilyen sok dolgot...

Normális, ha ilyen sok dolgot nem merek hordani?

Figyelt kérdés

Nem merek hordani napszemüveget, baseball sapkát, rövidnadrágot, ujjatlan pólót. Kardigánt(azt a vékonyat), farmer dzsekit, szoknyát stb.

Aztán a hajamat se merem felfogni kontyba, fonásokat se merek kipróbálni, még copfba fel is fogom, ha nagyon muszáj. Tehát ha tehetem mindig kibontva hordom a hajam.

Nem merek új dolgokat kipróbálni.

Szerintetek ez miért van? Normális?

Rövidnadrágot azért nem merek hordani, mert vastag a combom, ujjatlant meg azért, mert vastag a karom...xd

Igazából jó lenne ezen változtatni, jelenleg elsős vagyok gimiben, de nem tudom, hogy hogyan tegyem. Gondoltam arra, ha lefogyok akkor jobb lesz. (Van rajtam 10 kg plussz)

De nem tudom, hogy valóban segítene? Mert rendben, akkor talán mernék rövidnadrágot hordani, viszont ez a napszemüveggel nem tudom, hogy függ össze...:/



2018. márc. 31. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerűen csak azért, mert fontosabb számodra az, hogy más mit gondol rólad, ahelyett, hogy önmagad legyél. Ezzel semmi baj nincs, üdv a 21. században, amikor csak a külsőségek számítanak és az, hogy ki milyen véleménnyel van rólad ^^
2018. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is fogyaz le, nyugodtan járj el edzeni. Magabiztosabb leszel tőle és akkor lehet hogy megszünnek ezek a gondjaid. Nekem is segített az edzés, egy próbát megér
2018. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

bárcsak mások is így lennének vele, nem néznének ki olyan hülyén

ahogy a nap első sugarai megjelennek, még 20 fok sincs, mindig a nagy hófehér karfiolos combok kerülnek elő legelőször a miniszoknyákból

2018. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak igaza lehet, mindig attól félek, hogy néznek és pl. valami van a hajamba, ilyenek. (Mondjuk ez lehet nem is ahhoz kapcsolódik...:DD)

Sportolok már 6 éves korom óta.:))

(És igazából ott is 'félek' az emberektől)

2018. márc. 31. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Ezzel semmi baj nincs legyen mindenki tisztában azzal hogy mi áll neki jól! Én sem hordom összefogva a hajam mert magas a homlokom nem áll jól. Nem hordok semmilyen sapkát mert nem áll jól, idiótának érezném magam benne. Nem hordok rövid nadrágot mert egyszerűen nem áll jól nem vagyok kövér de se nem ruhafogas alkat nőies alakom van ezért hordok inkább szoknyát (nem pi*csa) térdig vagy afelett pár centivel. Nem hordok "A" vonalú ruhát mert borzalmasan áll. Nem hordok se zsák se egyenesen szabott ruhát sem mert hü lyén érzem magam bennük. Nem hordom az olyan csizmákat ami most nagyon divat ez a lekerekített orrú mert amúgy is alacsony vagyok és nem piszkafa ergo borzalmasan áll... Alacsonyít illetve kövéríti optikailag a lábamat. Nem hordok pufis dzsekit mert az is kövérít meg szerintem nem nőies. Sorolhatnám még hogy miket nem hordok mert egyszerűen tisztába vagyok az adottságaimmal és nem fogom azért fel venni mert most a fullcap sapi meg a kontyba fogott haj meg bomber dzseki meg a bakancs a divat.

Testhez simuló ruhákat, passzos nadrágokat, passzos felsőket hordok mert a nőies homokóra alakomhoz ez áll jól.

24N

2018. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Babám, senkit nem érdekel, hogy mi van a hajadban.

Mindig gondolj arra, hogy nem vagy te olyan fontos valaki, hogy foglalkozzanak azzal, hogy mi van rajtad.

Tudod, hogy más ember lányának mit kell küzdenie annyi figyelemért, mint amit te feltételezel? PR ügynökségek dolgoznak azon, hogy az embereket végre érdekelni kezdje, hogy mi van XY modellnek a hajában.

2018. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is sokszor van ilyen, én hajat fonni és sminkelni nem mertem régebben. Nekem az segített, hogy akkor próbáltam ki sminkeket, amikor itthon voltam és senki nem látott. Megcsináltam reggel, befontam a hajam, aztán csináltam a dolgom egész nap és pár óránként belenéztem a tükörbe. Általában semmi nem változott, mindig örültem, hogy még mindig jól nézek ki. Szerintem te is próbáld ki, hogy először otthonra hordasz új ruhákat, kontyot, fonott hajat, időnként nézegesd magad a tükörben. Így megtanulod, hogy a hajad kb hány órát bír ki, mikor kell hozzányúlni. Ha mondjuk mégsem nézel ki olyan jól az adott ruhában, akkor sem kerülsz ciki helyzetbe, mert csak te (vagy te és a közeli családtagjaid) látod a dolgot. Így kitapasztalod, hogy mi mennyire áll jól, nem fogsz azon kattogni, mikor kint vagy, hogy "jajj, biztos hülyén nézek ki és mindenki röhög rajtam", mert tudod, hogy otthon is jól néztél ki. Az a lényeg, hogy neked tetsszen, amit a tükörben látsz, a többiek meg bekaphatják, ha nem tetszik nekik.
2018. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

izé

és később ez ccsak rosszabb lesz

2018. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!