Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire szokatlan, beteges?

Ez mennyire szokatlan, beteges?

Figyelt kérdés

Gyilkolási vágyam van, érzéketlen vagyok, nincs bennem semmi empátia, nárcisztikus vagyok. Kortársaimat gyerekesnek, éretlennek tartom. Mindenkivel jól el tudok csevegni, mindenki emlékszik rám és mindenkit elbűvölök percek alatt. Nem bírom az emberi érintést, és emellett aszexuális is vagyok.

15/L



2018. márc. 31. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen megszokott.
2018. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Rendben van.
2018. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem beteges, tini vagy. Én régen azt hittem, hogy a világ is nekem forog

mert művészlélek vagyok, és mindenki menjen a francba amúgy is, mert a véleményem a tuti, és folyamatos jelleggel vesztem össze olyanokkal, akit gyengébbnek gondoltam magamnál. Aztán gimnázium végére rájöttem, hogy semmi plusz nincs bennem, ami kiemelne a tömegből és hangoskodhatok akármennyit, lehet színes hajam, meg rosszul összeállított ruháim, mert nem ez számít. :) Nincs semmi baj veled se, majd érsz egy kicsit. Mint amikor a kiemelt, rettentően okos, mindenben jó, tanár kedvencei eljutnak egyetemre és kiderül, hogy van náluk ötvenszer okosabb.

2018. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
nem szokatlan, sok ilyen ember van, te elbűvölő figyelemhiányos kitűnni vágyó kis gyilkospalánta
2018. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanolyan gyerekes vagy, mint a kortársaid.
2018. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű sok benned a belső feszültség, ez agresszív gondolatokban jelenik meg. 15 évesen még korai kijelenteni, hogy aszexuális vagy, illetve nem tudtuk meg a kérdésedből, hogy ez most pillanatnyilag zavar-e téged? Lehet, hogy érdemes lenne pszichológushoz fordulni, akkor is, ha ezek a dolgok, amiket leírtál, csak a kamaszodás miatt jelentkező érzések. Sokat segíthet, hogy könnyebben éld át ezt az időszakot.
2018. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!