Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől leszek ideges?

Mitől leszek ideges?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nagyon sokszor van olyan, hogy felhúzom magam dolgokon...és ez nem csak egy kisebb idegesség, érzem ahogy átjár a düh..mint valami idegroham. Akár kisebb dolgoktól is hamar ilyen állapotba kerülhetek, akkor inkább nem szólok senkihez, nehogy megbántsak valamit, mert olyankor bárkivel szemben lehetnék a legszemetebb. Régen nem voltam ennyire ilyen. És a türelmetlenség. Az a másik, egyszerűen túl kicsi a türelmem és nem tudom miért. Már egyre jobban zavar, hogy szinte attól is ha piszkos marad a szemüvegem a megtörlése után, "idegroham" kap el. Pl ma is. Lehet ez valami betegség?

2018. márc. 31. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 25 éves koromig ilyen voltam elfog múlani csak idő kérdése!


Fiatalon még nagyon lázad az ember...bár néha most is:D de már sokkal jobb a helyzet.


lehet csak dúlnak a hormonok :P

2018. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok 15 évesen!!

Múltkor szétrúgtam a kukát XDD úgy behorpadt h abba már nem dobunk semmit...

Meg van h csak úgy ideges leszek és beleb aszok egyet a falba utána 1 perc múlva lenyugszok és röhögök h ezt miért kellett :D

2018. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 kb ugyanez :D
2018. márc. 31. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet magnéziumhiány. Az felelős az idegek normális működéséért.


A feszültséget pedig vezesd le sporttal, mozgással, edzéssel, az tényleg segít, hidd el.

Közben zenét is hallgathatsz, amilyet szeretsz, az szintén lenyugtat.

2018. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmelkedj, gondolkodj a kedvenc zeneid hallgatasa kozben. A magnezium is jo tipp, plusz az onurqlom ami meg fontos, tehat pl neked en karate orakat javasolnek, hogy levezesd a feszkot, es megtanuld iranyitani az erzeseidet. Amennyiben a problema hosszutavon fennall, keress fel pszichiatert!(bocsi, de ezt kell mondanom!)
2018. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahhh semmi, én is gondolkodtam ezen
2018. márc. 31. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. Pszichiáter azért kicsit túl komoly, elég felkeresni az iskolapszichológust, ő el tud halmozni egy halom ilyen tanáccsal. Én is elmentem, egyéltalán nem ciki.


Nekem egyébként a zenehallgatás vált be. Akármilyen zene jó lehet, amit szeretsz. Mindenesetre meg kell találnod, hogy mi az, amire ha rágondolsz, akkor kicsit nyugodtabb leszel.

2018. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A zene tényleg jó...beszokott válni, elmerülök a gondolataimban
2018. ápr. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!