Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék? Érdemes lenne...

Mit tehetnék? Érdemes lenne küzdeni ha a cél elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Huszonévesen belefásultam az életbe, kimerült vagyok, nincs erőm többé élni. Lelkileg szenvedek, semmi esélyem mert semmi sem sikerül. Az élet ellehetetlenít.

2018. márc. 31. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy elérhetetlen. Ez csak a gyenge emberek kifogása!
2018. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

De mindig van választásod. Vagy küzdesz, vagy meghalsz.

Nekem ez ad erőt, hogy még nincs kedvem elpatkolni, szóval muszáj tenni a dolgom.

2018. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes küzdeni, és nem feladni.

Ha úgy érzed segít, írj nekem nyugodtan.

20/L

2018. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Milyen cél elérhetetlen huszonévesen? :D


Akkor még minden lehetőség előtted áll, épp hogy elkezdted az életed. Persze bizonyos célokhoz kitartás, sok munka, és sok idő kell. Ha csak várod, hogy megtörténjenek a dolgok, akkor tényleg várhatsz a végtelenségig. Tűzd ki a célod, készíts egy tervet, és kezdj bele! Ne akard egy hónap alatt a lehetetlent, hanem legyél türelmes, és meg lesz 5-10-20 év alatt.

Már belefásultál? Nekem még 47 évesen is millió tervem, célom van. Én attól tartok, hogy rövid lesz hozzá az élet. Kb. 200 évnyi feladat vár még rám. ;)

2018. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A párkapcsolat esélytelen. A magánytól pedig gyötrődök.
2018. márc. 31. 23:23
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Ez így van. Csak sok ember nem érti meg, hogy egy dolog az életben ami ellen semmit nem lehet tenni: megtalálod a párod, vagy sem.

És amikor nem, jönnek a depressziós órák, napok, évek.

Kutyát sem érdekled, esténként eget nézed miért ilyen az életed, de még onnan sem kapsz választ.

Nagyon nagy élmény.:D

2018. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Miért olyan esélytelen egy párkapcsolat?

És egyedül sem biztos, hogy magányos leszel. Nem csak a párodból áll az élet. Sokan szingliként is boldog, teljes életet élnek.

2018. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem több barátom van, mint a legtöbb embernek, a párkapcsolat hiányától mégis depressziós vagyok már 2 éve. Ennyit a nagy elméletekről...

Hogy miért lehetetlen? Mert éveket vársz rá és nyitott vagy rá, próbálkoztál rengeteget. De aztán évnyi csalódások árán inkább elfogadod, hogy így marad.

2018. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl nagyok az elvárások? Mindenki a nagy őt keresi, a mindenben tökéletes párt, de ez csak egy illúzió. Valójában olyasvalakivel leszel boldog, akit a hibái ellenére is szeretni tudsz, akinek elfogadod a tökéletlenségét.
2018. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Nem mert nem is nyitnak felém.

2018. márc. 31. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!