Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok napokig nem fürdeni...

Szoktatok napokig nem fürdeni és büdösek lenni?

Figyelt kérdés

Én amikor, nincs semmi dolgom és otthon lébecolok napokig akkor, nem szoktam fürdeni, és olyan büdös vagyok, az tény, hogy megizzadtam de iszonyatos szagom van.

Így utcára nem járok ki sőt még a használt ruhát se veszem fel magamra, csak boxerban. Ha meg szagolom a hónaljam (nekem ott a legbüdösebb), akkor hanyatt fordulok a székről.

Hajam is ilyenkor bezsírosodik, de nem olyan durván.


Ti szoktatok ilyet csinálni? Ez árthat bármiben is?



2018. ápr. 1. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

minden nap fürdök


ez egy alap megszokott tevékenység.


egyébként magyaroknál a napi fürdés a megszokott

de vannak országok ahol 3 naponta fürdenek

PL: hollandiában rádszolnap az apartmanban ha naponta fürdesz, mert hogy minek naponta fürdeni, az vízpazarlás meg egészságtelen(saját tapasztalat)

2018. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mozdulok ki, akkor két napig. De amikor nagyon depressziós voltam, akkor volt négy nap is, de akkor nem dolgoztam. Mondjuk ruha mindig van rajtam, ilyenkor is.
2018. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Túrázáskor (vadkemping) volt olyan hogy 5 napig nem tudtam lefürödni, de nem voltam büdös. A hajlatokat kell megmosni minden nap, akkor nem leszel büdös. Lábmosás, hajmosás minden nap. Bármilyen körülmények között lehet tisztálkodni, ha nem vagy lusta. Amúgy a napi fürdés tényleg iszonyatos vízpazarlás, én zuhanyozni szoktam, napi 15-20 liter víznél nem használok többet.
2018. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Amikor dolgozni járok akkor napi 2x fürdök.(reggel-este).

Pénteken és/vagy szombaton amikor bulizni járok, ha hazaérek sajnos nem mindig fürdök és koszosan fekszem ruhástól az ágyba.

Ilyenkor amikor felkelek zuhanyzással kezdek, kiszelőztetek és ugyis minden vasárnap cserélem az ágyneműt.


Igénytelennek nem tartom magam, de azt én is tudom hogy ez egy rossz szokás. :/

2018. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kb. 7-8 nap vagy több a rekordom, hogy nem fürödtem, de mondjuk nekem tényleg nagyon sok szabadidőm van mert még középiskolás vagyok, és ilyenkor szünetekbe nem csinálok sok mindent csak pihenek, de..


Kedves 3-as nem tudom, hogy mi a francot ártottam neked, hogy ilyeneket kívánsz nekem, elmondom itthon lehet, hogy ilyenkor amikor nem fürdök igénytelen vagyok de ezt csak én látom, szagolom, tűröm, élvezem a saját szobámba, meg néha kicsit anyum és testvérem. Mikor suliba járok és programokra megyek, mindig lefürdök előtte szóval nyugodj meg, mások szemében egyáltalán nem vagyok igénytelen. Ezt pár szép hölgy tudná is bizonyítani ;)

2018. ápr. 1. 09:16
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis cicamosdást azért beiktathatsz, benedvesítesz egy törölközőt, és áttörlöd magad ott, ahol jobban izzadsz. Velem is előfordul, hogy nem szállok be a kádba, meg több napos buszos utazáson nincs is alkalmam lefürdeni, de egy minimális mosdást ilyenkor is beiktatok.
2018. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi,én se szoktam fürödni, van, hogy 1 hónapig, csak mosakszom. Ám rajtam nem látszik megérződik, se piszkos, se büdös nem vagyok. Senki se gondolná rólam.
2018. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszos en se vagyok, altalaban csak azert vagyok budos mert megizzadok, mivel sokszor elverem az időt..
2018. ápr. 1. 10:15
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Elvered az időt. :)
2018. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

# 10

A recskázástól is meg lehet izzadni :)

2018. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!