Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gyűjrem le az önzőséget...

Hogyan gyűjrem le az önzőséget és a féltékenységet a legjobb haverom iránt?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértenétek, nem vagyok meleg. Arról van szó, hogy zavar ha másokkal is lóg, eljár focizni velük, mert félek hogy elveszítem és nem leszünk már ilyen barátok, csak egyszerű haverok. Zavar ha másokkal is foglalkozik... és tudom hogy ez nem normális dolog hogy ennyire önző f#sz legyek.

2018. ápr. 1. 08:57
 1/5 anonim válasza:
Szia! Először is ez nem önzőség, hanem rajongása, ami nagyon rossz irányba is elviheti a barátságot. A barátod önálló személyiség nem a tulajdonos. Ezt tudatosítsd magadban. Viszont neked a félelmet kell legyőznöd, h elveszítem őt. Ez a félelem visz bele téged egy rajongása. Lásd magad elfogadott, megértett embernek. Nyissák más emberek felé is. A barátod ha szőrös kötöttétek a kapcsolat, nem fog téged elhagyni, mert van olyan dolog amit csak tőled kaptam meg.
2018. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs de telefonom kijavítja a szavakat...
2018. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ :)

Egyébként az enyém is javítja. “gyűjrem” :DD

2018. ápr. 1. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Az nem vezet jóra, ha megfojtod a szereteteddel.
2018. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy azért is félek hogy elveszítem, mert jövőre menni fog egyetemre. Ami elég messzi van a lakhelyünktől és ettől félek nagyon. Nem tudom hogy viselném el ha elridegülnénk egymástól.
2018. ápr. 3. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!