Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha valószínűleg...

Mit csináljak, ha valószínűleg szerelmes belém egy leszbikus lány? 14/l és hetero

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, egy évvel jár felettem és mostanában nagyon írogat nekem, eddig csak a folyosón bokolt, néha hozzám szólt, de múltkor rám is írt neten. Erősen celozgato dolgokat ír és nagyon kivancsi. Én már mondtam neki, hogy hetero vagyok, de nem igazán érdekelte és ugyanúgy irogatott tovább. Próbálom offolni, de hajthatatlan. Ja és bocsi a kicsit osszeszedetlen és hol ekezettel, hogy ékezet nélkül írt irasert, azért remélem a lényeg ertheto

2018. ápr. 1. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Ha végképp nem áll le, szólj az osztályfőnöködnek vagy a szüleidnek!
2018. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Letiltod az ismerőseid közül, élőbe meg ignorálod ennyi.
2018. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na igen, van még egy kis probléma..kollégista vagyok és ez a lány is az, és hátmar volt néhány dolog vele kapcsolatban, hogy például random lesmarolta azt a lányt aki éppen tetszett neki, nem gondolva arra, hogy ez mekkora nyomot hagyhat szegény csajban, félek, hogy engem is egyszer random le fog kapni xd szóval igen, kicsit kattos a csaj és nincs mindig ott anyuci és apuci meg az osztályfőnök, hogy megvedjen
2018. ápr. 1. 11:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy látszik léteznek még ennél a lánynál is nyomorékabbak :)
2018. ápr. 1. 11:14
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Ha le akar kapni jól megtéped, aztán legközelebb talán nem mer majd próbálkozni
2018. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem dobáld meg kővel.
2018. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Van egy jó ötletem. :D


Mond el mindenkinek hogy leszbikus és hogy rád akart mászni , vigyázzanak vele.

És így szép lassan lekopnak a barátai, + lesz egy pár utàlója is :p

2018. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát erről a lányról nagyon sokan tudják, hogy leszbikus, látszik is rajta...meg amúgy sem akarom, hogy utálják, csak rám ne masszon, ha lehet kérni 😂
2018. ápr. 1. 12:00
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
nagyon szívás mert az ilyenek brutál módon tudnak nyomulni a többi osztálytársad meg cikizni fog.
2018. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mért cikiznének, igazából csak nevetünk rajta, de azért titkon nagyon zavar és félek is egy kicsit
2018. ápr. 1. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!