Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy egy személyt egyszerüen nem birtatok elviselni, pedig nem volt vele konfliktusotok?

Figyelt kérdés
Én most ebben a helyzetben vagyok, egyszerüen irritál, idegesit, a többiek kijönnek vele.

2018. ápr. 1. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Irigy vagy rá? Vagy miért?:D
2018. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá irigy, csak van egy olyan személyisége amit nem tudok elviselni.
2018. ápr. 1. 23:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nyílt konfliktusunk nem volt, de olyan lassú a kolléganőm, néha azt hiszem van valami szervi baja (agy). Kérdezünk és csak hümmög elkerekedett szemmel, semmire sem tudja a választ, irtó lassú mindenben, hozzászólunk, nem válaszol mert talán meg se hallja stb.

Irritál a végtelenségig, nem tudom, hogy dolgozhat ott.

2018. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg barátod, vagy valami baráti társaság tagja akkor próbáld figyelmen kívül hagyni, el kerülni.
2018. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább ilyen idegesítő emberek vannak néha az életemben.


Pl. karbantartói csoportban dolgoztunk egy nagy cégnél régen, ott volt egy kolléga, ha nagy átalakítást csináltunk, akkor egy 20m-es soron 6-8 ember dolgozott. Mechanikusok, villanyosok (én ezek közt voltam).

De mindig csak egy ember volt útban. Mindig ott koslatott akol épp valamit csinálnom kellett. De józan ésszel belegondolva, csak csinálta a munkáját, minden hátsó szándék nélkül, de valahogy mindig ő volt mindenhol ott.

Szerintem ez olyan tudat alatti dolog náluk.


De ugyanez megvolt pár éve az utcában is. Parkolóhely szűkében voltunk, de mindig ugyanaz veszi el az utolsó helyet, ha épp már nem jut, vagy pl. ugyanaz parkoltatja a ház előtt az utánfutóját hetekig.

2018. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyire szoros a kapcsolatotok?
2018. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, előfordult már olyan, hogy valaki már attól a naptól ellenszenves volt, hogy megismertem. Pedig nem volt rá semmi logikus magyarázat, nem adott rá okot.
2018. ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Két kolléga (vagyis egy férfi, egy nő). Mind a kettő azért irritál, mert lopja a napot és a nem túl sok (egyiknek szinte nulla) munkáját sem képes időben, normálisan, lelkiismeretesen megcsinálni. Direktben nincs konfliktusunk, de néha szükségem van információra tőlük. Egy-egy egyszerű kérdésre (amire ennyi tapasztalattal sokszor fejből kellene tudni válaszolni) sokszor egy nap is kevés
2018. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szoros a kapcsolatunk, csak egy baráti társaságban vagyunk, még egy szót se beszéltünk.
2018. ápr. 2. 10:05
 10/15 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ezt magamban tartani, úgy érzem én vagyok a rossz.
2018. ápr. 2. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!