Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is szokott olyan...

Nektek is szokott olyan lenni, hogy hangosan morog a hasatok, pedig nem fingotok? Nem kínos?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Szokott, ha olyat eszek amire érzékeny vagyok és nem tudom rendesen megemészteni. Kínos, nem kínos, nem tudok vele mit csinálni... :/
2018. ápr. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Enyém ugatni is szokott.....
2018. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel van ilyen, a belek mozognak emésztés közben és akkor is, ha nincs bennük semmi. Kínos vagy nem, ez van, nem tudsz vele mit csinálni.
2018. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van a gyomorkorgàs, mikor nem eszek. Ès van a belek korgàsa, mikor társaságban vagyok, ès nem finghatom el magam. Utóbbi kellemetlenebb.
2018. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont hogy a fingás visszatartása miatt ad ki ilyen hangot. Rohadt kis g*ci troll ez a gyomor. :D

Ha halkan fingok, akkor tuti szaga van (néha a sz** is egyszerre akar kijönni vele). Ha visszatartom a fingást, akkor berreg, mint valami rossz dízelmotor és kavarog bennem a sz*r. Ha pedig nem eszek eleget, akkor meg korog, mint az állat (persze azt is olyan hanggal, hogy mindenki azt hiszi, hogy sunyin fingok). Különösen akkor kínos, amikor órán síri csend van és akkor a gyomrom szó szerint elkiabálja magát. :D Általában igyekszem, mindig kimenni a WC-re (szigorúan amikor alig vannak bent) és jól kifingani/kisz**ni magamat (ilyenkor durrog, mint egy turbós Subaru). Illetve enni előtte, ami nem könnyű, hiszen a stressz miatt sokszor nem tudok enni. Nem tudom sportolsz-e, de ha nem, akkor tuti amiatt is lehet sz** a gyomrod, mert mozgáshiány miatt megtelsz gázzal és felbolydul az anyagcseréd. Illetve ilyenkor érdemes még elmenni egy gasztroenterológushoz is, mert lehet az emésztéseddel van valami probléma.

2018. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!