Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy 13évesen még...

Az normális hogy 13évesen még mindig játszok figurákkal, barbie babával, meséket nézek meg csak az ikres és hercegnős filmeket szeretem? Mások szerint még "gyerekes" vagyok

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen mit szeretnél üzletkötő asszony lenni ? Az a dolgod, hogy gyerek légy addig légy az ameddig teheted mert hamar eljön a felnőtkor és az már nem a legjobb
2018. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó neked, inkább örülj :) Én nekem már nem megy úgy a játszás és nehéz a testvéremmel játszanom, pedig jó lenne

15l

2018. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális.

Én felnőtt vagyok, de tökre örülök, ha a keresztgyerekemmel játszhatok, és újra játékok közelében lehetek :D

2018. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez lenne a normális, ugyanis egy 13 éves még gyerek.

Az, hogy a mai világban a 13 évesek már több f...t fogtak, mint kilincset, baromira nem azt jelenti, hogy az lenne a normális.

2018. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 13 éves vagyok. Disney meséket nézek, legózok, lpsekkel játszom.

Sokan gyerekesnek tartanak miatta, de már megszoktam, hogy az osztálban én vagyok a nem normális emiatt (tegyük hozzá, hogy az osztálytársaim egész nap nyomkodják a telefonjukat).

2018. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis a te korodban mert meg gyerek vagy, az alulszocializalt nepeknel szokas 12 13 evesen pujakat gyartani.
2018. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, én spongyabobot nézek 35 évesen.
2018. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztató válaszokat! 😊😊❤️
2018. ápr. 3. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok és még mindig dúdolom a Gumimacik meg a Kacsamesék zenéjét. Néha egy-egy részt is meg tudok nézni. Fantáziadúsak és humorosak.
2018. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!