Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám nem tud másról beszélni,...

Anyám nem tud másról beszélni, minthogy kinek hány pontja lett, milyen doga lesz, hanyast kaptál. Miért?

Figyelt kérdés

Most mondtam neki hogy rosszul vagyok, orvoshoz megyek holnap, de nem hatotta meg.

Csak arra tud gondolni, hogy holnap érettségi felkészítőre küld. Hiába mondtam, hogy én aztán így nem.

Azt mondta délután még semmi bajom se volt, pedig úgy jöttem haza, hogy már rosszul voltam.


2018. ápr. 3. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem vagyok beteg...

Tavaly is azt csinálta, hogy egyszerűen nem hitte el, mert ISKOLA, ISKOLA.

2018. ápr. 3. 19:28
 2/2 anonim válasza:
csak jót akar neked... Azt szeretné ne rontsd el az érettségit ne végezd híd alatt meg ilyenek... Velem is volt már ilyen sokszor csak nekem apum nem hitt el semmit hogy fáj a hasam meg rosszul vagyok meg ilyenek. Gondolom te is olyan ember vagy aki akkor szeret tanulni amikor kedve van és szüksége van rá és akkor nem amikor mondják. Próbálj egy kicsit szófogadóbb lenni, hátha jobban megbízik benned.
2018. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!