Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az a nő, akivel te...

Milyen az a nő, akivel te definiálni tudnád az "igazi nő" fogalmát?

Figyelt kérdés

Mi az a külső és belső tulajdonság, amitől azt mondod, hogy ez egy ízig-vérig nő?

Ismersz esetleg ilyet, vagy ez csak egy ideál, esetleg elérendő cél?

Férfiak és nők véleménye is érdekel természetesen!



2018. ápr. 4. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

[link]


[link] Csak sajnos jó szar filmekben szerepelt mostanság.


Külsőleg. De ez az én egyéni ízlésem és nyilván az átlag közízlés alapján kevésbé attraktív nők is lehetnek nőiesek, sőt.

Belsőleg...majd a férfiak leírják.

Nekem annyi elég, hogy normális ember legyen, ne ártson, ne fúrjon, ne legyenek azok a sztereotip rossz nőinek tituált tulajdonságai, ne affektáljon, ne túlozza el a nőiesnek szánt mozdulatokat, pl. kényesen kitartott táska, amit mindenkinek nekivág st.

2018. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Csinos es nagyok a mellei😙
2018. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Számomra a nő anya és feleség. Gondoskodó, szeret a konyhában kreatívkodni, mindig van egy kedves szava a férjéhez és a gyerekeihez. Mosolygós, optimista, támasza és összetartója a családjának. A külsőség mindegy. 😊
2018. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
jól néz ki, kedves, hűséges, visszafogott, házias és el tudja tartani magát
2018. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Külsőleg pl. Sophie Marceau vagy Monica Bellucci.

Csinos, nőies, de nem cicababa, nem műnő, nem divatmániás.

Belsőre az arany középút, nem is karrierista, nem is mindig otthon ülő háziasszony. Okos, intelligens, de nincs elszállva magától. Kedves, jószívű, de nem naiv.

2018. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nincs olyan, hogy igazi nő, ahogy igazi férfi sem. Mindenki, aki nőnek vallja magát, igazi nő, és mindenki, aki férfinak, igazi férfi. Amire te gondolsz, az az ideális nő. Mielőtt bárki belém köt, hogy szőrszálhasogató vagyok, igenis nagyon sokat számít, hogy milyen kifejezést használunk. Ha "igazi nőt" mondunk, akkor degradáljuk azokat a nőket, akikre nem illik a jellemzésünk. Gyakorlatilag azt sugalljuk vele, hogy az, akire nem illik a szubjektív jellemzés, kevesebb, mint az, akire illik. Még akkor is, ha ez egyáltalán nem volt cél. És ugyanez vonatkozik a férfiakra is.

A kérdésedre válaszolva, számomra az ideális nő tisztában van önmagával és fel meri vállalni magát. Nem bírom az alakoskodást, szeretem, ha az emberek önmagukat adják. Ez mindkét nemre vonatkozik. Értékelem a magabiztosságot, de azért jóból is megárt a sok. A nyitottság nagyon fontos számomra, a szó minden értelmében. Külsőre vonatkozóan nincsenek nagy elvárásaim, mindössze annyi, hogy legyen ápolt, igényes, de ez szerintem nem egy teljesíthetetlen dolog.

2018. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Lol legyen jó háziasszony, de dolgozzon is. Remélem az ezt író férfiak sem hívnak szerelőt és elvégzik a ház körüli munkát.
2018. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Két x kromoszómája van...
2018. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Aki értelmes, intelligens, és tisztán szeret engem. Ezzel lehet összefoglalni.

Ebbe beletartozik h nem r1banc, nem magamutogato, nem hisztis, stb. Hanem torodo, élettel teli, stb.


[link]


500 days summerbol a csaj az aki nekem 10/10 kulsoleg.

2018. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!