Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket bosszant az, ha...

Titeket bosszant az, ha valaki bejelöl ismerősnek, de ha szembejön veled még nem is köszön?

Figyelt kérdés
Ha csak úgy bejelöl (mondjuk, hogy több ismerőse legyen), de rád sem ír, és magyarán leszarja a lényed.

2018. ápr. 5. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárt hogy hagyom, vagy ha látom hogy nem köszön jelölés után, lövöm kifelé.

Olyan is beakart jelöni hogy én nem ismertem, megkérdeztem te ki vagy? Semmi.. na mondom így ez nem fog menni.

2018. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bosszant. Vállalkozó vagyok, van közel 5000 ismerősöm. Még az ügyfeleim közül sem ismerek mindenkit, nem hogy 5000 embert személyesen.
2018. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: ha fent lennék az arckönyvön (nemvagyok), akkor is csak olyat jelölnék, akit ISMEREK

2: a saját kollégáimat nem biztos, hogy megismerem az utcán, mert nem azt nézegetem, ismerős-e aki szembejön.

2018. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak velem fordítva szokott előfordulni. Bejelölök egy távoli ismerőst, ő visszajelöl, és amikor személyesen találkozunk, el kell neki mondani, ki vagyok, de nem zavar. Lehet, hogy még az életben nem látott, csak egy faluban lakunk, és csak én ismerem őt.
2018. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!