Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hamis mosollyal élni?

Hogy lehet hamis mosollyal élni?

Figyelt kérdés

Itt arra térnék ki hogy van egy ismerősöm aki a munkája miatt állandóan jókedvű a munkahelyen segítőkész és barátságos.

De közben amint vége a munkának depressziós, elég negatív s magányos féle aki elzárkózik mindentől s mindenkitől.

Akkor miért ilyen amikor mással van?

Már egyszer majdnem meghalt a hülyesége miatt felvágta a egyik erét a kádban de nem vérzett el a egyik ismerőse miatt aki ott volt a közelben.

Egyébként semmi baja. Saját lakás, jó munka mi szeretjük, de kifordul ha nincs munkaidő.


Miért van hogy a egészséges ember nem akar élni akinek meg valami testi vagy lelki szegénysége van az meg a legjobban?



2018. ápr. 5. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2018. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, hanem depressziós. Persze az egész helyzetben tényleg van valami abszurd, valami groteszk.
2018. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én speciel nem tudom hogy van ez nála de amikor vele dolgozok akkor minden ok de ha vége a időnek s máshol találkozunk még megszólalni se szólal meg. Olyan szürke, bezzeg ha túlórázni kell vagy több napot dolgozni nincs baja.


De ez nem élet így vagy élvezhetetlen.

2018. ápr. 5. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a munkája eltereli a figyelmét a negatív gondolataitól. A depresszió egyébként egy betegség. Szerintem elég sok ilyen ember él hamis mosollyal, mivel a legtöbben elítélik a depressziós embereket, ahelyett hogy megpróbálnának segíteni.
2018. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos,nem bírnék. Jobb őszintén negatívnak lenni,mint hamisan pozitívnak.
2018. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. :S Bár lehet szerelmes a munkába. :)
2018. ápr. 5. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne, hogy olyanokra mosolyogjak, akiket nem szeretek valójában. Ez vezethet a depresszióhoz, meg mindenféle egyéb testi betegséghez is akár, ha valaki nem adja ki magából, ami igazából benne van, hanem leplezi. Ez nagyon rossz tulajdonság. Hiába van elhúzva a szája.
2018. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!