Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon meleg, ha én amikor...

Az nagyon meleg, ha én amikor 8 voltam vagy 9 a nővéremmel és a hugaimmal gyermekláncfű koszorút fontunk és viseltünk nyáron? Csak mert fiú vagyok! Barátok szerint ez gáz.14f

Figyelt kérdés

Van egy kép rólam és a testvéreimről (3 lány) ahol mindenkinek van a fején ilyen koszorú és mosolygunk. Ez kint van a falon. A barátaim átjöttek és meglátták és azóta ezzel cikiznek. Szerintük ez már meleg. Igaz ez?


Az tényleg igaz, hogy én fontam a legszebben és tényleg szerettem csinálni, és a kisebbik hugaimmal még bevallom most is megcsinálnám, mert pl tavaly megcsináltam, igaz nem viseltem, mert az ciki. Najó egy kicsit, amikor senki nem látta csak ők és csak az ő kedvükért.


MELEG VAGYOK?


2018. ápr. 5. 09:53
 1/10 anonim válasza:
Szerintem nem...
2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bejönnek a pasik?

Ha nem akkor nem vagy meleg

2018. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, az öcsémre egy időben szoknyát is kellett adni anyukámnak, mert kikövetelte :D. (Két korban kicsivel idősebb nővér mellett). Addig tartott, míg a szomszéd jól ki nem röhögte. Amúgy már családos ember, és van két kislánya is azóta :).
2018. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
NEM csak a lányokat nézem meg. De van egy kivétel, egy 7.-es fiú aki sztem 13 éves. Ő neki az arca tetszik, mert a haja pl hosszabb egy picit, beéri a fülét és az aranyos sztem. De csak ennyi. NEM akarok szexelni!
2018. ápr. 5. 10:05
 5/10 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Minden férfinak van valamennyi feminin oldala, és a nőknek is van masculin oldaluk. Ez általában csak ritkán kerül elő, főleg amikor ellazultabb helyzetben vagyunk, pl. családi körben. Én például szeretek kötni, horgolni, de még egyik közeli ismerősömben sem merült fel, hogy nem vagyok heteró. Meg amúgy is: 9 évesen még fogalmunk sincs az ilyen dolgokról. A barátaid is csak azért ugratnak, mert látják, hogy ezzel lehet téged zrikálni. Lehet nekik sohasem volt ilyen jó kapcsolatuk a testvéreikkel, ezért kicsit irigyek is rád. A kisebb testvérek kedvéért egyébként sok olyat is bevállal az ember, amit másnak soha. Azt meg, hogy meleg vagy-e, magadnak kell tudnod, érezned, de csak emiatt, nem leszel az.
2018. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem meleg.

És nem is ciki.

Kisgyerek voltál és játszottál a tesóiddal.

Én meg leszbikus lennék, mert az unokabátyáimmal bogarat gyűjtöttem? :D

2018. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd srácok körmeit simán kifestettem régen, ma már mind felnőtt családapák, semmi bajuk nincs. Jól szórakoztatok, ennyi. Ha véletlenül meg tényleg meleg vagy, akkor sincs semmi baj. Ne generálj magadnak idegességet.
2018. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj de édes,egyemmeg :D Nyugi,nem ettől leszel meleg. Ha annak érzed magad az persze más.

Én lány vagyok és velünk is sokat játszottak a fiúk lányos dolgokat,mert mi is játszottunk velük fiús dolgokat. Nincs ezzel semmi gond.A fiúk is szerethetik a virágot,a természetet,a fiúknak is lehetnek érzéseik meg stb. Ez természetes. És szerintem a lányok is jobban bírnak ha virágot kötsz velük,minthogy macskákat kínozz kiskorban. Mert nálunk pl erre is volt példa.

2018. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Krónikus macskagyüjtögető vagyok! maradjunk annyiban, hogy a környék minden macskája idejár xD
2018. ápr. 5. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt hívják kamaszos idiotizmusnak, mikor az ember haverjai mindenre rámondják, hogy ettől meg attól meleg vagy, ami nem csak és kizárólag valami ultrabrutál férfiállat dolog.


Ettől nem vagy meleg, de az emberek nagy része amúgy biszex, szóval teljesen fölöslegesn a szexualitásodon szorongani legyen az bármi is valójában.

(Én is voltam olyan hülye, hogy a te korodban folyton ezt tettem a környezetem miatt, nem kell.)

Én ugyan meleg vagyok, (mostanában kezdek rájönni, hogy talán inkább biszex), mégis a legnagyobb felfedezésem, hiszed vagy sem, hogy többségében heteró srácok akarnak valami plusszt tőlem.


Olyanok, akiknek barátnőjük, feleségük, menyasszonyuk van.

Persze otthon a kis életében ultra heteró mindenki, de a valóságban én ezt nagyon vitatnám :D.

Teszem hozzá nem szoktam ilyesmibe belemenni, ők egyébként rendszerint nem konkrét szexet, csak szexuális jellegű dolgokat keresnek, tehát nem arról van szó, hogy melegek lennének, csak nem teljesen heterók.

Akikkel én ismerkedtem 10-ből 8 heteró volt alapjáraton, én meg most kezdek rájönni, milyen rohadt álszent a világ.

Szóval ne görcsölj ilyeneken, hidd el az egyetlen dolog ami számít, hogy jól érezd magad, és saját magadnak megfelelj.

2018. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!