Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt olyan, hogy...

Veletek is volt olyan, hogy rossz embernek kezdtetek el beszélni az életetekről?

Figyelt kérdés
Az meg látszólag kedves volt, de viszaélt vele.
2018. ápr. 5. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony volt.

Ket ember, az egyiknek elmondtam,hogy szerintem a paromnak szeretoje van.

O kideritette ki a parom es meguzente neki, de utolag kiderult , hogy ez a pletykafeszek is megvolt.

Radasul mindenkinek hazudtak ,kidumaltak rolam minden,apro dolgot ,es szerintem 100km es korzetbe tudnak rolam mindent.

2018. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Életem egyik legnehezebb részében, még jól pofára is estem. Fájt, bánkódtam... Most már tudok összeállítani egy "szűrőt" hogy kiben bízhatok meg és kiben nem.
2018. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én az egyetemen álltam neki beszélgeni egy ismerőssel, így a tanárokról, órákról. Kinél, hogyan lehet átmenni, puskázni stb.

Széthintette a suliban, mindent. Mindenki rajtam röhög.

2018. ápr. 5. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Vannak dolgok, amikről ha tudomása van az embernek, akkor nem szabad beszélni, mert kihasználják, felhasználják az ellen.

Vannak esetek, amikor nem kell csodálkozni azon, hogy egy ilyen dolog megtörténik, ha a történetmondó is a másik háta mögött beszél ki olyan infókat, amit nem kellene...

2018. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a diák, nekem is kipletykált másoakt, nem is várhattam volna tőle, hogy velem másképp tesz.
2018. ápr. 5. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Önmarcangolás helyett próbáld úgy fölfogni, hogy kissé megkésve ugyan, de alapvető fontosságú élettapasztalattal lettél gazdagabb.

Amiről soha többé nem ajánlatos megfeledkezni.

2018. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!