Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek egy olyan emberrel...

Mit kezdjek egy olyan emberrel aki nekem rosszat kíván és áskálódik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Részletek?
2018. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan hazugságokat és rágalmakat terjeszt rólam. Próbál másokat ellenem hangolni.
2018. ápr. 5. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki hisz neki anélkül, hogy meggyőződne a dolgok igazságalapjáról az pont olyan hülye akivel nem kell foglalkoznod. Mondhatnál konkrét példát is, elvégre ez egy névtelen oldal!
2018. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy buta kis tenyérbe mászó szemét alak, (hogy csúnyábbat ne írjak róla mert nem engedi ki tenni a választ a gyakori) aki előtted az arcodban teszi a szépet a jót a hátad mögött meg lehord mindenfélének. Egy ilyen emberel mit lehet kezdeni? Hogy kell kezelni?
2018. ápr. 5. 17:58
 5/9 A kérdező kommentje:
A hátam mögött áskálódik, ellenem hangol, mások letaposásával próbál előrébb jutni a munka helyen, próbál bizalmaskodni a főnökkel, úgy hogy kibeszél vele, mocskol, áskálódik, olyan rossz tulajdonságokkal ruház fel aminek nincs alapja.
2018. ápr. 5. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit terjeszt? Van olyan munkatársam aki akaratlanul (észre se veszi) ha másokat lejárat mások előtt. Ilyen a természete sajnos.
2018. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem meri a szemembe mondani őszintén a dolgokat amiket gondol és mond rólam. Közvetett úton, harmadik személytől tudom meg a dolgokat.
2018. ápr. 5. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
A főnököddel nincs esély megbeszélni a helyzetet? Tisztáznod kellene magad. Ha az állásod veszélyezteti ezzel, akkor jobb ha próbálsz intézkedni mielőtt kitúr. Főleg ha hazugságokat mond neki.
2018. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom, mondani könnyű, gyakorlatban nem az, de szerintem a legjobb levegőnek nézni. Legalábbis megpróbálni levegőnek nézni.
2018. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!